Idomybes

Iš Moldovos į Ganą per Londoną: kaip susiklostė merginos iš Moldovos, kuri ištekėjo už afrikiečio, likimas

Skirtingų rasių santuokomis jau nieko nenustebinsi. Būtent tokioje santuokoje jau 23 metus gyvena Oksana ir Kenas. Ši neįprasta pora augina du vaikus: Danielį ir Džeromą.

Oksana rašo savo tinklaraštį Instagrame ir ją stebi jau daugiau nei 45 tūkstančiai žmonių. „Iš Moldovos į Ganą per Londoną“ – būtent taip parašyta jos profilio įvade.

Jaunuoliai susipažino 1992 metais. Tamsiaodis princas iškart atkreipė dėmesį į simpatišką Moldovos valstybinio universiteto studentę ir pažinties dieną iškart pristatė ją savo draugams kaip būsimą žmoną. Kenui labai patiko Oksana, tačiau mergina pasidavė ne iškart. „Berniukas nepasidavė, greičiausiai pasidavė mergaitė“, – šypsodamasi prisimena ji.

Greitai Oksana persikėlė į Ganą paskui vyrą. Jaunajam princui teko atsisakyti sosto dėl baltaodės
žmonos. Su laiku pora persikėlė gyventi į Londoną. Savo pirmąjį įrašą Instagram puslapyje Oksana publikavo 2011 metais, o po 10 metų jai ten susikaupė daugiau nei 500 publikacijų.

Savo tinklaraštyje moteris pasakoja apie asmeninį gyvenimą, pomėgius, buitį Anglijoje ir Ganoje ir dalijasi įdomiais faktais. Tačiau jos sutuoktinis ir santykiai – tai tinklaraščio pagrindas. Mylimąjį ji švelniai vadina Kentusia.

O prieš kelis metus Oksana galvojo, kad visas pasaulis nusiteikęs prieš juos. Jos tėvai kategoriškai nenorėjo priimti Keno į savo šeimą. Jiems prireikė nemažai laiko, kad priimtų dukters pasirinkimą ir užmegztų santykius su žentu. Tiesą sakant, pilnas antrojo Oksanos ir Keno sūnaus vardas – Džeromas Maiklas, berniuką taip pavadino senelio iš motinos pusės garbei.

Oksana ir Kenas – medikai. Savo tinklaraštyje moteris vadina vyrą talentingiausiu hematologu ir transfuziologu. O ji prižiūri žmones su demensija. Oksana tvirtina, kad senelių namuose dirba profesionalai, kurie viską gali padaryti tūkstantį kartų geriau. Taip Oksana sureagavo į pareiškimus žmonių, atsisakiusių atiduoti tėvus į pagyvenusių žmonių pensionatą.

O taip tinklaraštininkė pasakoja, kuo jie su vyru nesutampa: „Jis – vyturys. Aš – pelėda. Vyras mėgaujasi arbata. Aš dievinu kavą. Jis apgalvoja sprendimus mėnesiais, aš – akimirksniu. Kenas puikiai gamina, aš po to nuostabiai tvarkau! Vakarėliuose jis netyli.

Aš – namuose. Vyras nemėgsta karščio, aš nepakenčiu šalčio. Jis mėgsta stilingus rūbus, aš – patogius. Mes tokie skirtingi, kad patys stebimės, kaip galime būti po vienu stogu“,- juokauja dviejų vaikų mama. O kalbant apie Ganą, tai vyras gąsdino savo mylimąją prijaukintais krokodilais ir viena lėkšte visiems.

Tačiau papuolusi į Afrikos šalį, Oksana pamilo ją visam laikui. „Gana – kontrastų šalis! Vienoje gatvėje pamatysi ir lūšnas, ir rūmus. Tačiau tai nieko nejaudina.

Ganiečiai negali atsakyti! Paprašysi elektriko pataisyti rozetę, duos ranką nukirsti, kad ateis antradienį“, – tai tik dalis visko, ką keliautoja gali papasakoti apie šalį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page