Gyvūnai

Susipažinkite su Lobo – puikiu laikojų veislės atstovu

Fotografas Martinas Potgiteris iš Pietų Afrikos jau priprato prie savo svečių reakcijos į jo katiną.

Ir jis nepyksta ant svečių, kai šie vadina katiną „Vilkolakiu“, šaukia „Aaaa! Patraukite jį nuo manęs!“. Atrodo Lobo tikrai egzotiškai, o vis todėl, kad jis yra laikojų veislės.

Kačių veislė „Laikojai“ atsirado vos prieš keletą metų, beje, iki šiol ginčijamasi, iš kur. Visi atstovai turi savyje recesinį geną, kuris atsako už kailio augimą, todėl katinai yra labai apgailėtinos būklės.

Laikojai lyg būtų užstrigę tarpinėje fazėje, dalinai praradę žmogišką pavidalą ir pradėję apaugti kailiu, bet taip ir netapę pilnaverčiais gauruotais vilkolakiais.

Tai ne liga, ne kažkoks negalavimas, o vizualinis požymis, lyg tai būtų dar viena spalvos rūšis. Kai kam patinka, kitus verčia pašiurpti.

Konkrečiai Lobo- puikus vaikis, mėgsta žaisti ir leistis į nuotykius, jis jau seniai rado bendrą kalbą su šeimininku. Jis mėgsta pozuoti ir panašu, kad jis mėgaujasi žmonių išgąsčiu.

Tai ir nenuostabu – tokia piktadario fizionomija!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page