Idomybes

Barzdotos moterys. Instagramoje populiarėja judėjimas už natūralumą, palaikote?

Šios moterys mano, kad neturi būti glotnios, lyg delfinai. Jei gamta dovanojo joms barzdas, reikia tai paversti savo unikalumu.

Šiandien visame pasaulyje vyksta kampanija „We Can Face It“, turinti nugalėti negatyvų požiūrį į plaukuotumą ant moters veido. Yra įvairiausių priežasčių, dėl ko šie plaukai atsiranda.

Pagrindinės – sveikatos būklė ir genetika. Kai kurioms moterims plaukai pradeda augti ant veido ir krūtinės nėštumo metu dėl augimo hormonų.

Šiais laikais daugelis moterų atsisako skusti barzdą. Hornam Kaur, 29- erių metų moteris – viena iš pirmųjų nustojo gėdytis savo barzdos. Kai jai buvo 11, plaukai jai ėmė augti ant veido, rankų ir krūtinės.

Tai nutiko dėl kiaušidžių policistozės, kuri moterų organizme skatina per didelį hormono testosterono gamybos kiekį.

Ji visais įmanomais būdais bandė atsikratyti plaukuotumo, kad jos nežemintų mokykloje. Tačiau kai Hornam užaugo, ji suprato, kad jai nėra ko gėdytis. Ji įsitikinusi, kad jos atvirumas šiuo klausimu padės daugeliui kitų moterų geriau save suprasti.

Rouz Geil taip pat nusprendė prisijungti prie šio judėjimo. Ji sako, kad barzda padėjo jai pasijusti moteriškesne ir seksualesne. Ir visa tai dėl laisvės būti savimi. Socialiniai tinklai padėjo jai tapti pasitikinčia savimi, nes ji atrado ten bendraminčių  palaikymą.

Moterys, kurios nesiskuta barzdos, prisipažįsta, kad kartais jas maišo su vyrais. Bet daugumoje atvejų praeiviai žavisi jomis ir pasijunta įkvėpti.

Dabar vis daugiau barzdotų merginų įkelia savo asmenukes į internetą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page