Laisvalaikis

6 dalykai, kurių niekada neturi daryti mylimas žmogus

Artimas žmogus niekada neturi kelti prieš tave rankos ir tuo labiau prašyti tavęs ignoruoti šį faktą.

  1. Tavo partneris niekada neturi perkelti ant tavęs kaltės dėl savo agresijos.
  2. Kontroliuoti tavo bendravimo su kitu žmogumi. Tu jau ne mažas vaikas, o tavo partneris – ne kontroliuojantis tėvas. Tu pati turi teisę nuspręsti, su kuo tau bendrauti.
  3. Jausti sudirgimo dėl tavo gyvenimo pasiekimų. Toks sudirgimas yra pavydo , kurio mylimi žmonės tikrai neturi justi vienas kitam,liudininkas.
  4. Tavo vyras jokiu būdu neturi pašyti tavęs išeiti iš darbo. Jei tau patinka tavo darbas, tu neprivalai jo mesti dėl kokių nors priežasčių.

5. Tavo anyta tave nuolat žemina, o vyro draugai nesielgia su reikiama pagarba? Taip nutinka, tačiau šiose situacijose vyras privalo ginti tave ir palaikyti tavo pusę.

6. Mes susitinkame su kitais žmonėmis tam, kad dalintumės džiaugsmu ir palaikytume vienas kitą sunkią minutę. Ir jau tikrai ne dėl to, kad pilnai juos keistume ar kaltintume dėl to, kokie jie yra.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page