Idomybes

Močiutė po 11 metų nusprendė atlikti DNR tyrimą. Aš nusprendžiau paklausti, kodėl ji tai nori daryti?…

Mano darbas – atlikti DNR tyrimą ir nustatyti žmonių giminystės ryšį. Kokie tik žmonės pas mane neateina!

Ir štai kartą atėjo moteris ir paprašė atlikti testą ir palyginti jos sūnaus ir vienos mergaitės DNR. Aš nusprendžiau paklausti, kodėl ji tai nori daryti.

Tai yra istorija apie laimingą jos sūnaus ir vienos merginos meilę. Jie kartu daug išgyveno, mylėjo vienas kitą. Jie susituokė, gyveno kartu, puikiai sutarė.

Ji laukė jo grįžtant iš karinės tarnybos, buvo su juo kartu visose sudėtingose gyvenimo situacijose. Namuose irgi visada buvo tvarka, jaukumas, ji mokėjo šeimininkauti.

Ir štai prieš šventes ji susirgo. Sūnus išėjo į miesto aikštę, nes buvo Naujieji Metai.  Moteris irgi pasijuto geriau ir taip pat nusprendė nueiti į šventę.

Kai ji atėjo į šventę, pamatė, kad jos vyras apsikabinęs kitą merginą. Ji grįžo namo, susirinko daiktus ir išvyko.

Ji neskambino ir visiškai pradingo.

Praėjus 11 metų moteris surado ją socialiniuose tinkluose ir pamatė mergaitę, labai panašią į jos sūnų. Štai ir panoro atlikti DNR tyrimą, nes marti atsisakė pripažinti, kad jos sūnus – mergaitės tėtis.

Štai tokia istorija. Nežinau, kuo ji baigėsi, bet DNR sutapimas buvo 99%.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page