Patarimai

Mažą įprastą vieno kambario butą jie pavertė stilingu būstu su prancūzišku langu

Natalja Sytenkova – talentinga dizainerė. Ji sukūrė pribloškiantį projektą,kaip vieno kambario butą paversti stilingu būstu.

Išėjo labai patogus, jaukus ir funkcionalus butas.

Šį butą dukra nupirko mamai. Ji užsakė dizainą, kuris pradžiugintų mamą ir būtų patogus. Dizainerė į savo projektą įdėjo savo širdies dalelę.

Namuose padarė daug spintelių knygoms, indams, daiktams. Mama turėjo persikelti iš savo namo ir norėjo pasiimti su savimi mėgstamus daiktus. Dukra norėjo padėti mamai tai įgyvendinti, bet padaryti viską gražiai.

Virtuvę padarė tokią, kokios norėtų visos šeimininkės. Daug vietos, patogios spintelės ir ryškus dizainas. Pavyko iš mažos erdvės padaryti patogų šeimininkei kampelį.

Virtuvėje norisi gaminti maistą, o vakarais gerti arbatą.

Kadangi kambarys tik vienas, jis turi atlikti ir miegamojo ir svetainės funkciją. Galinėje sienoje sutalpino įmontuojamas spintas, du skyrius drabužiams ir du knygoms ir indams.

Didelis prancūziškas langas tapo kambario puošmena. Daug šviesos, oro – lyg būtum ne daugiabutyje, o atskirame name. Balkonas apšiltintas.

Stilius – klasikinis. Šviesios sienos, baldai – ryškus akcentas, malonios aukso-medaus spalvos. Aksomo drapiruotė suteikia stiliui ryškumo.

Labai gražu ir miela.

Mamai pavyko susivežti visus mylimus servizus ir mažmožius. Viskam atsirado vietos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page