Idomybes

„Mylėkite savo žmoną taip, kaip norite, kad mylėtų jūsų dukterį“. Dalykai, kuriuos turi atminti kiekvienas tėtis

Mes įsitikinę: ryšys tarp tėvų ir dukrų žymiai gilesnis ir emocingesnis, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Būtent tėvo pavyzdžiu mergaitė formuoja teisingą savo vaikino ar būsimo vyro pavidalą, tampa emociškai brandesniu ir savimi pasitikinčiu žmogumi. Todėl tėvai, būkite labai atsargūs elgesiu ir žodžiais, juk viskas, ką jūs darote, atsispindės jūsų vaikuose.

Papasakokite dukrelei apie išorinį ir vidinį grožį. Mergaitė formuojasi bendraamžių, socialinių tinklų ir filmų, kur grožio standartai ne visada teisingi, įtakoje.

Pasakykite vaikui, kad jis nuostabus – ir išoriškai, ir vidumi, įteikite jam tikėjimą savo unikalumu. Padėkite dukrai nepriklausyti nuo primestų įsitikinimų ir nuomonių. Vyras rodo teisingų vyro ir žmonos santykių pavyzdį.

Santykiai šeimoje turi būti pavyzdys mergaitei: kadangi tėtis myli jos mamą, turi mylėti ir ją. Vyrai, nebijokite reikšti jausmų savo žmonoms, sakyti komplimentus ir lepinti.

Dukrai svarbu, kad tėtis ją išklausytų. Net jei problema atrodo nereikšminga, bet kuri mergaitė bet kuriame amžiuje nori, kad ją išklausytų. Jei jūs parodysite lengvabūdiškumą ar abejingumą jos žodžiams – pasitikėjimas gali dingti visiems laikams.

Neignoruokite vaikiškų sunkumų, o su meile ir palaikymu išklausykite viską, kas neramina jūsų vaiką. Tėtis gali visko išmokyti savo
vaiką.

Kam dalyti pareigas į „mergaitiškas“ ir „berniukiškas“? Tėtis gali išmokyti dukrą kalti vinis ir remontuoti užsikimšusią kriauklę! Kartu praleistas laikas darant tą patį darbą labai suartina žmones, ypač dukras ir tėčius. Geriausia dovana – prisiminimai.

Nepamirškite, kad mūsų gyvenimas išaustas ne iš didelių momentų, o mažų smulkmenų, pripildytų meilės ir šilumos.

Artumą formuoja šilti vakarai parke, kartu valgomi ledai, žaidimai ir šeimos vakarienės. Vaikas tokius momentus visada išsaugo savo širdyje.

Dukroms tėvas – idealus vyriškis. Tėvas – būtent tas žmogus, kurio bruožų vaikas ieškos savo būsimame vyre. Jo santykiai su kitais žmonėmis, elgesio ir bendravimo manieros turės įtakos jo pasaulėžiūrai.

Todėl vyrai – jums tokia atsakinga misija. Tėvas turi atiduoti vaikui visą savo meilę. Tėvo meilė dukrai taps jai suvokimu, kad ji pati verta šios meilės.

Nesigėdykite jos reikšti vaikui, juk širdyje ji visada liks maža tėčio mergaite. Tėvai turi būti pasiruošę paleisti savo dukrą. Kaip mes besistengtume apsaugoti ją nuo visų bėdų, pasaulis ne visada bus jos pusėje.

Tačiau reikia būti pasiruošusiems paleisti ją į savo gyvenimą, suteikti galimybę susisukti savo lizdą. Kiek klaidų ji bepadarytų, jie turi didžiuotis savo vaiku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page