Idomybes

Mergina ir jos tėvai pavėlavo į traukinį, lauke buvo labai šalta ir policininkas pasiūlė jiems sėsti į jo mašiną pasišildyti. Tačiau netikėtai mašina pajudėjo

Kori Malenfant ir jos tėvai pavėlavo į traukinį iš Bostono namo į Portlendą. Situaciją sunkino tai, kad mergina prieš 4 dienas patyrė neurochirurginę operaciją, ir lauke buvo žiema.

Pavėlavę priėjo prie policininko ir paprašė pasaugoti daiktus, kol jie paieškos, kur pasislėpti nuo šalčio.

Tėvai papasakojo, kad važiuoja su Keri po operacijos.

Traukinys iš Niujorko į Bostoną vėlavo kelias minutes ir jie nespėjo į Portlendo traukinį.

Kapitonas Kelis Dž. Makormikas paprašė šeimos eiti su jais. Jie priėjo prie mašinos ir policininkas pakvietė sėsti. Kai jie išvažiavo į autostradą, Kori paklausė policininko, kur jis juos veža.

„Žinoma, aš nuvešiu tave į Portlendą“,- pasakė jis. „Jūsų dukra nesėdės šaltoje stotyje praėjus 4 dienoms po operacijos“,- pasakė policininkas merginos motinai.

Malenfantų šeimą apstulbino policininko gerumas. Dėl jų jis sugaišo apie 2 valandas, kad nuvežtų iš Bostono į Portlendą Meino valstijoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page