Idomybes

Palikta mergaitė žydromis akimis visam laikui pakeitė amerikiečių šeimos gyvenimą

Kartą Eirin Ostin žiūrinėjo savo Facebook paskyrą ir atsitiktinai pamatė įrašą, kuriame buvo parašyta apie galimybę įsivaikinti neregę mergaitę iš Kinijos.

Ši istorija iškart sudomino Eirin, kadangi ji ir jos vyras Krisas svajojo įsivaikinti vaiką dar 2011 metais. Jauna pora iš JAV iškart išsiuntė užklausą papildomos informacijos apie mergaitę pateikimui. Tai, kad Primrouz turi problemų su regėjimu, buvo aišku jau iš fotografijos, tačiau būsimų tėvų tai neišgąsdino.

Eirin gavo daugybę gydytojų atsiliepimų, kuriuose kaip viename buvo sakoma, kad auginti mergaitę su tokiu defektu bus ypatingai sunku. Tačiau tai nesutrukdė porai pereiti prie ilgo globos proceso.

2014 m Ostinų šeima pradėjo ruoštis įsivaikinti Primrouz, visas šis procesas truko 2 metus. Kartais jie visai nuleisdavo rankas ir jėgų tikėti laiminga pabaiga visiškai nelikdavo, tačiau Krisas ir Eirin nepasidavė.

Kai būsimieji Primrouz tėvai atvažiavo pas mergaitę, pasirodė, kad jai streptokokinė infekcija. Mažylė atrodė siaubingai, pavargusi ir išblyškusi, ji visą laiką verkė.

Mergaitei skubiai buvo reikalingas gydymas, tačiau nebuvo įmanoma rasti reikalingų preparatų. Tada tėvai padarė neįmanoma, beveik per parą jie rado visus būtinus vaistus. Greitai Primrouz ėmė taisytis, pavirtusi gyvenimu besidžiaugiančiu ir besišypsančiu vaiku.

Kai visi būtini dokumentai buvo pasirašyti, visa šeima grįžo į atgal į JAV. Dabar Primrouz apsupta savo tėvų meile ir rūpesčiu, kurie nepavargdami pasakoja jai apie pasaulį, supantį mažylę.

Eirin veda Instagram paskyrą, kurioje dalijasi savo vaikų fotografijomis, ją stebi daugiau nei 19000 sekėjų.

Neįprasta žydraakės mergaitės liga. Primrouz turi neįprastą genetinį sindromą, kuris tarp žmonių sutinkamas gana retai. Tai – 6p25. Glaukoma sukelia aklumą ir kurtumą, o taip pat charakterizuojama raumenų tonuso silpnumu ir kitomis ne mažiau klastingomis problemomis.

Visai neseniai mergaitė susidūrė su dar vienu sunkiu savo gyvenimo etapu. Primrouz patyrė sunkią akių šalinimo operaciją. 5-metę mergaitę ėmė kankinti stiprūs akių skausmai, kurie trukdavo po 16 val. Kinė nuolat verkė ir visiškai atsisakė maisto.

Po ilgų tyrimų pasirodė, kad mergaitės akyse stiprus spaudimas ir tinklainės atšokimas. Visa tai sukėlė negrįžtamas pasekmes.

Dabar Primrouz vėl šypsosi ir nekantriai laukia savo naujųjų akių implantų, kurie padarys ją dar laimingesne.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page