Idomybes

Ko neverta pasakoti vyrui

Mes radome frazes , kurių neverta sakyti savo vyriškiui. O ką pasakysite jūs?

Kai kurios moterys mano, kad jos gali pasakoti savo vyriškiui absoliučiai viską. Viskas todėl, kad nuo vaikystės berniukams tvirtina, kad reikia būti stipriam, kantriam ir atlaikyti gyvenimiškus sunkumus.

Tačiau vyrus irgi gali sužeisti žodis, mestas jo moters.

Tai, kad jis priaugo jau daugokai svorio

Tai normalu, jei jis priaugo truputį svorio, kai jūs apsigyvenote kartu. Jei atsirado nereikalingi ratilai ant pilvo, neverta jam to pranešti, greičiausiai jis ir pats jau tai pastebėjo. Geriau pasiūlykite jam prisijungti prie jūsų treniruočių sporto klube.

Pasakojimai apie jūsų draugių nemalonumus

Jam užtenka ir savų problemų. Žinoma, jam rūpi jūsų nemalonumai ir sunkumai, bet tai nereiškia, kad jam bus įdomūs pasakojimai apie jūsų drauges.

Nedidelių šeimyninių problemų detalės

Normalu, kad šeimoje kyla sunkumų. Tačiau neverta užsiciklinti ties kokia nors smulkmena, tokia, kaip sudužusi mėgstama vaza. Blogiausia, jei jūs pastoviai skųsitės jūsų giminaičiais.

Tai, kad jis nepakankamai uždirba

Jums norisi, kad jis uždirbtų daugiau pinigų, bet jis ir taip stengiasi. Jei jūsų vyriškis neguli ant sofos be darbo, tai neverta jo graužti ir prašyti susirasti antrą darbą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page