Idomybes

Melas! 7 frazės, kurias labai dažnai naudoja chroniški melagiai

1.Tiesą sakant/ sąžininkai

Žmogus, aiškiai norintis jus apgauti, kad jus labiau įtikintų, pasakys: „Sąžiningai“. Žmonės, nemanantys meluoti, nenaudos tokių frazių.

  1. Per daug detalių

Melagiams paprastai reikia įsiminti daug detalių iš jų sudėtingos istorijos, kad neapsižioplintų. Jie dažnai pasakoja per daug smulkmenų, bandydami savo pasakojimą parodyti labiau realistišką. Pavyzdžiui, melagis pabandys pasakyti: „Buvo lygiai 8.15 ryto, kai aš pažvelgiau pro  langą ir pamačiau, kad automobilis dingęs“. Mažai kas žinotų tikslų laiką, nes tokioj situacijoj, vargu, ar žiūrėtų į laikrodį.

  1. Aš niekada/aš visada

Tokie žodžiai, kaip „niekada“ arba „visada“ savaime melagingi, nes mes retai arba niekada nieko panašaus nedarome savo gyvenime. Melagis priduria šiuos žodžius, kad atrodytų patikimesnis žmogus.

  1. Daug dažniau naudojama „jie, jis, ji“, arba „mes“, negu „aš“

Vengdamas atsakomybės ir „aš“ naudojimo, melagis bando iššaukti daugiau pasitikėjimo.

  1. neigimas, pasiteisinimas ir trumpi atsakymai

Mičigano universiteto Komunikacijos departamento tyrėjai ištyrė, kaip dažnai meluoja tipiškas amerikietis. Jie atliko nacionalinę apklausą tarp 1000 suaugusių ir paprašė jų pranešti , kiek kartų jie sumelavo per 24 valandas. Rezultatai buvo tokie: 60 proc. iš jų pranešė, kad jie išvis nemeluoja. Taigi kiti 40 proc. yra melagiai.

  1. Kodėl aš turčiau tai daryti?

Šis posakis vienas iš mėgstamiausių melagių tarpe. Jie užduoda jums priešpriešinį klausimą, kad užtemptų laiką ir suspėtų pagalvoti, ką sakyti toliau. Dar panašios frazės:  „Nejaugi tu taip blogai apie mane galvoji?“, „Tu manai, kad aš meluoju? „, „Tu tikrai manai, kad aš galėjau taip pasielgti ?“ „Kaip tu galėjai mane įtarti?“

  1. Tarp kitko

Dažnai meluojantys žmonės naudoja šią frazę gana dažnai. Ji lyg ir sumažina reikšmingumą to, apie ką kalbama. Bet žodžiai, kurie skamba po šios frazės, turės labai didelę reikšmę, atkreipkite į ją daugiau dėmesio.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page