Idomybes

Moteris pagimdė tamsiaodį berniuką. Iškart ji parašė, kad atsisako vaiko. Išsigando, kad jos vyras sužinos apie neištikimybę…

Viena gimdyvė pagimdė tamsiaodį berniuką. Moteris išsigando, kad jos vyras sužinos apie neištikimybę. Todėl beveik iškart ji parašė, kad atsisako vaiko. Sutuoktiniui pranešė, kad vaikas gimė negyvas. Mažylis kurį laiką pasiliko gimdymo namuose. Medicinos personalas pamestinukui davė Marko vardą.

Gimdymo namuose berniuku rūpinosi. Maitino ir girdė. Bet ar tai gali prilygti rūpesčiui, kurį suteikia mažyliui motina? Ant rankų Marko imti nebuvo kam.

Kol naujagimį perkėlė į mažylių namus, berniukas visą dieną smarkiai verkdavo, o naktimis tik cypsėjo. Eilinį sykį, kai medicinos sesuo jį maitino, ji pamatė, kad Marko savijauta labai prasta. Mažylį perkėlė į reanimaciją. Jį ištiko asfiksija. Laimei, gydytojai jį išgelbėjo. Mažylio aplankyti atėjo ta pati medicinos seselė.

Jos vardas buvo Albina. Moteris buvo nevaisinga. Pamačiusi Marką reanimacijoje, ji nusprendė, kad mažiukui pakeis mamą. Ne iškarto, tačiau Albinai pavyko įkalbėti vyrą įsivaikinti juodaodį berniuką.

Pateikę visus dokumentus sutuoktiniai ėmė laukti atsakymo iš globos skyriaus. Po kelių dienų jie gavo teigiamą atsakymą. Jiems leido tapti vaiko įtėviais. Taip berniukas surado ir šeimą, ir namus.

O vos po pusmečio įvyko stebuklas – Albina sužinojo, kad laukiasi vaikelio. Trejus metus ji gydėsi nevaisingumą medicininiais metodais. O po įvaikinimo pati gamta nusprendė padovanoti dar vieną mažylį.

Dabar Markas turi ne tik įtėvius, bet ir jaunesnę seserį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page