Idomybes

Moterys po 50-ies siekia miegoti vienos, net jei yra susituokusios, kodėl?

Iš senų filmų ir romanų įsivaizduojame, kad sutuoktiniai ramiai miega vienoje lovoje iki garbaus amžiaus.

Oi ne, tai toli gražu ne taip. Pasirodo, realybė visai kitokia.

Neseniai buvę artimi žmonės, bijoję paleisti vienas kitą net per miegus, išsiskirsto po skirtingas lovas, o esant galimybei, net kambarius.

Pakalbėjus apie tai su vyresnėmis nei 50 metų moterimis, ko tik jos nepapasakos. Tačiau esmė visada viena: miegoti atskirai, o kartu su vyru kartais pagulėti apsikabinus, pavyzdžiui, žiūrint serialą.

Kai kuriose šalyse yra net statistika: išsiskirsto ketvirtadalis sutuoktinių porų, norėtų dar daugiau, tačiau nėra galimybių.

Pasiskirstymo lovomis ir kambariais priežastys:

1. Poros pareiškia, kad esmė jausmuose. Tiksliau, jų nebuvime. Esą, buitis pabodo, norisi nors naktį pabūti savame gyvenime, be jau svetimo žmogaus šalia.

2. Kiti prisipažįsta: esmė vyturių ir pelėdų konflikte. Skirtingi ritmai, skirtingi grafikai reikalauja skirtingo miego. Norisi leisti mylimam žmogui žmoniškai pailsėti, o ir pačiam išsimiegoti.

3. Dar viena priežastis – knarkimas, kažkas vartosi, spardosi.

4. O daugeliui paprasčiausiai reikia pabūti vienumoje su savimi.

5. Kartais norisi perkrovos, pailsėti vienam nuo kito, išgyventi kažkokį neišspręstą konfliktą. Tuomet svarbiausia – neužtempti atskiro miego iki pilno išsiskirstymo.

Tačiau daugelis sutuoktinių prisipažįsta: užteko jiems išsibėgioti po skirtingas lovas, kai susitvarkė artumas, pagerėjo savijauta. Kas bandė, ar suveikė?

P.S. Dalinkitės nuomonėmis komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page