Idomybes

6 būdai atbaidyti vyrus

  1. Jūs sakote visiems, įskaitant jį, kad jūs pora.

Jūs susitikinėjate vos porą savaičių, tačiau jau vadinate save pora. Bet nė vienas vyras nenori būti įtrauktas į santykius iki tol, kol jis bus pasiruošęs ir įsitikinęs, ko jis nori.

  1. Jūs nuolat jo klausinėjate, ką jis jaučia.

Kai kurie vyrai išvis nekalba apie savo jausmus, ypač santykių pradžioje. Jiems reikia daug laiko, kad atsivertų.

  1. Jūs jau pradedate pavydėti.

Jūs klausinėjate, kur jis , ką veikia, su kuo. Jūs elgiatės kaip jo mama, o nė vienas vyras nenori susitikinėti su savo mama! Be to, tuo jūs parodote savo nepasitikėjimą savimi.

  1. Jūs įkyri ir reikli.

Jums reikalingi kasdieniai patvirtinimai, kad jūs jam patinkate. Jūs įkyrite jam, aiškindamasi, kur jis randasi ir lyg atsitiktinai ten pasirodydama. Jūs perkate jam dovanas.

  1. Jūsų lūkesčiai per dideli.

Jūs tik pradėjote susitikinėti, tačiau jau tikitės iš jo pernelyg daug, pernelyg greitai. Jūs matuojatės jo merginos vaidmenį ir pradedate atitinkamai rodyti „savo teises“.

  1. Jūs įsitikinusi, kad jūs – viskas, ko jam reikia.

Jūs bandote sutrukdyti jam matytis su draugais, užsiimti savo hobiais, jūs norite perjungti visą dėmesį į save.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page