Idomybes

Šiai porai reikėjo įrodyti, kad jie – vyras ir žmona. Ir jie padarė labai paprastą dalyką

Todėl kad meilę galima pažinti tik iš smulkmenų.

Pažįstamas pasakojo, kaip gavo žalią kortelę žmonai. Kai susipažino, jis seniai gyveno JAV, o ji ten mokėsi. Kad pakeistų jos studentišką vizą į nuolatinę, reikėjo praeiti pokalbį imigracijos skyriuje.

Sutuoktinius apklausia skyrium, užduoda suktus klausimus vienam apie kitą ir sutikrina atsakymus, kad išsiaiškintų ir atmestų fiktyvias santuokas.

Pasakoja, kad „sukirsdavo“ seniai kartu gyvenančias poras dėl klaidos apie patalynės ar dantų šepetėlio spalvą.

Tomo ir Dianos meilė ir santuoka pati tikriausia, „įrodymas“ rudenį nuėjo į antrą klasę ir dar vienas netrukus gims. Tačiau pokalbio momentu jie gyveno skirtinguose miestuose, kartu gyventi negalėjo (jis dirbo, ji dar mokėsi), susitiko kokius 5 kartus įvairiose ekstremaliose kelionėse ir apie vienas kito įpročius bei buitį žinojo vos daugiau nei nieko.

Karštligiškai „zubrino“ dantų šepetėlių spalvas ir labai bijojo suklysti. Ir čia Tomas vietiniame laikraštyje mato skelbimą: „Išmokysiu, kaip praeiti pokalbį žaliai kortai. Garantija 100%, apmokėjimas pagal faktą“.

Susiskambino, atvažiavo. Mažas kambariukas su iškaba „Notaras“. Sėdi senas žydas, tuo pačiu prekiauja knygomis ir priima siuntinius už Atlanto. Išklausė Tomo pergyvenimus ir sako:

– Jūs žinote, jaunuoli, visi tie klausimai apie dantų šepetėlius – visiški paistalai. Visa esmė hole, kuriame poros laukia pokalbio. Ten yra kameros ir valdininkai stebi, kaip žmonės elgiasi, kol į juos lyg ir niekas nežiūri. Kai žmogus įeina į kabinetą, apie jį jau seniai viską žino – fiktyvi jo santuoka ar ne.

– Tai ką, mums laikytis už rankų ir bučiuotis kas minutę?

– Ne, tai pigus triukas, tuo niekas nepatikės. Reikia veikti subtiliau…

Ir štai pokalbis. Hole Diana ima Tomą už rankos ir pasiveda prie lango. Išsiima iš rankinuko nosinę, paseilina ją ir ta seilėta nosine valo kažkokį nešvarumą nuo jo skruosto.

Jiems daugiau neuždavė nė vieno klausimo. Paspaudė rankas ir pasveikino gavus žaliąją kortelę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page