Sveikata ir grožis

Šie 4 drabužiai tikrai bus reikalingi šio sezono rudens-žiemos garderobe

4 stilingi garderobo elementai, be kurių neapsieisime 2023-2024 tarpusezoniu ir žiemą.

Yra drabužiai, galintys papuošti įvaizdį ir padaryti garderobą įvairesniu. Be to, įvaizdis tampa išraiškingu, aktualiu, efektingu.

Stilistai mano, kad šiuos 4 garderobo elementus reikia įsigyti visoms, kurios šaltu oru nori atrodyti puikiai.

Jie suteikia galimybę kurti spalvingus derinius vėsiu oru be nuostolio komfortui.

1. Laisvas švarkas

Tokio tipo švarkas gali būti vienas, o galima įsigyti ir keletą – jie tikrai netaps nereikalingi. Didelės apimties rūbai dar ilgai liks tendencijų viršūnėje, todėl nebijokite pirkti laisvų striukių ir švarkų.

Rudenį ir pavasarį juos galima nešioti kaip viršutinį sluoksnį, žiemą – po viršutiniais drabužiais. Nepamirškite, kad daugiasluoksniai deriniai dabar labiausiai aktualūs.

Deriniai su didelės apimties švarku yra jaukūs ir stilingi. Be laisvo kirpimo, tarp būtinų detalių išsiskiria aukšta audinio kokybė ir ilgas kirpimas. Gerai, jei sudėtyje bus vilnos.

2. Ryškūs viršutiniai rūbai

Ruduo ir žiema dažnai kelia žmonėms depresyvias nuotaikas. Vietoje to, kad pasiduotumėte liūdesiui, pabandykite pasigydyti spalvų terapija.

Ryškūs, sultingi viršutinių rūbų atspalviai būtinai išskirs jus iš minios niūriu metų laiku. Kuo daugiau spalvų, tuo geriau – mano stilistai. Sodrių atspalvių viršutiniai drabužiai džiugina ir aplinkinius.

Ryškios pūkinės striukės, lietpalčiai, paltai idealiai papildo vienspalvius derinius.

3. Minkštas džemperis

Megztinis ar džemperis iš vilnos – labai jaukus atmosferinis drabužis.

Jis išvaduos šaltu oru, pridėjęs dar vieną šiltą sluoksnį jūsų deriniui.

Kas liečia spalvas, prioritetas „nude“ tonams, ramiai pastelei, smėlio, pieno, kremo, karamelės atspalviams. Kavos natos iš rudens grakščiai pereina į žiemą.

Rinkitės modelius su aukšta apykakle, kad apsisaugotumėte nuo šalčio. O jei modelis neturi apykaklės, derinį galima papildyti minkštu šaliku.

4. Suknelė iš trikotažo

Trikotažas – mados hitas šaltu oru, suknelė iš tokios medžiagos nuostabiai tinka rudens-žiemos deriniams.

Šiais metais stilistai rekomenduoja rinktis ilgintus trikotažinių suknelių modelius.

Siluetas liemenuotas arba tiesus, dizainas maksimaliai lakoniškas. Derinį papildykite gražiu diržu, kad pabrėžtumėte liemenį ir moteriškumą.

Trikotažas turi būti tankus, netąsus, kitaip jis nelaikys formos ir pademonstruos visus jūsų figūros trūkumus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page