Sveikata ir grožis

7 deriniai 50+ moterims, kad atrodytų lyg milijonierės

Stilingi deriniai moterims nepriklausomai nuo amžiaus – tai ne apie pabrėžiamą prabangą. Mokėjimas teisingai derinti drabužius ir kombinuoti juos su paprastais rūbais kaip tik leidžia damoms puikiai atrodyti bet kokia proga. Sekantys deriniai ypač tinka moterims, kurioms jau daugiau nei 50 metų.

Odinės kelnės. Kelnės iš odos ar odos pakaitalo atrodo sėkmingai, jei jų kirpimas tiesus. Paprastai prie jų renkasi plačius megztinius, o ryškios dėmės vaidmenį gali atlikti masyvus kaklo papuošalas.

Juodos tiesios kelnės. Tamsaus audinio kelnės – klasikinis sprendimas visoms, mėgstančioms dalykinį ar griežtą stilių. Kartu su jomis puikiai tinka laisvos daugiasluoksnės palaidinės.

Violetinių tonų komplektai. Baziniai rūbai visada pravers. Šį sezoną reikėtų rinktis būtent šių atspalvių drabužius. Juos verta derinti su juodais ir baltais rūbais.

Švarko kostiumas. Tiesus sijonas ar „pieštukas“ kartu su prailgintu švarku iš tankaus audinio – idealus pasirinkimas bet kuriai veikliai moteriai. Tokie komplektai puikiai pabrėžia figūros moteriškumą.

Daugiasluoksniai juodai balti apdarai. Jie paslepia antsvorį, jei moteris jo turi. O dar tokie deriniai puikiai
tinka tiek pramogoms, tiek verslo susitikimams ar darbui.

Tiesus sijonas ir džemperis. Kartais žmonės galvoja, kad tiesūs ilgi sijonai – senamadiška. Tačiau derinant su šviesesniu plačiu džemperiu tokie modeliai atrodo nuostabiai.

Smėlio spalvos sijonas. Smėlinės spalvos sijonas atrodo puikiai, ypač su tamsiu golfu. Kai kurios papildo
tokius apdarus originaliais rankinukais, pavyzdžiui, iš kailio.

Kaip matote, kad stilingai apsirengtumėte, nereikia leisti didžiulių sumų garsių prekių ženklų apdarams.

Teisingas įvairių rūšių drabužių derinimas gali duoti stulbinantį efektą, nepaisant modelio amžiaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page