Sveikata ir grožis

Druskas tirpdanti arbata giliam kraujagyslių valymui

Druskas tirpdanti arbata

1 stiklinę smulkintos saulėgrąžos šaknies  pavirinti 3 l vandens 5-10 min, paskui nukošti ir gerti vietoj bet kokių skysčių

Šis nuoviras gerai padeda esant druskų nuosėdoms. Gydymo kursas 2-3 mėn.

Arbata iš saulėgrąžos šaknų geriama didelėmis dozėmis mėnesio bėgyje ir ilgiau. Druskos pradeda išeiti tik po 2 gydymo savaičių ir išeina iki tol, kol šlapimas netampa skaidrus kaip vanduo, ir jame nebenusėda druskų nuosėdos.

Jei nusistovėjimo būdu surinktume visas išvestas druskas iš šlapimo, tai susidarytų 2-3 kg.

Žinoma, šiuo periodu negalima valgyti aštrių ir smarkiai sūdytų patiekalų (pavyzdžiui, silkės), o taip pat vartoti acto.

Maistas turi būti saikingai sūdytas ir neapsunkinantis skrandžio.

Kokie dar augalai išveda druskas

Taip pat gerai tirpdo druskas arbatos iš takažolės, dirvinio asiūklio, arbūzo žievių, moliūgo uodegų, meškauogės, sūdro.

Taipogi naudojasi kai kurių augalų sultimis. Taigi, juodojo ridiko sultys gerai tirpdo mineralus tulžies latakuose  ir pūslėje ir kitas mineralines druskas, susidarančias kraujagyslėse, inkstuose, šlapimo pūslėje.

Druskos pasiduoda tirpimui vartojant petražolės sultis.

Mitybos režimas

Rekomenduojama 1-2 mėn bėgyje gerti burokėlių sultis, palaikytas šaldytuve ne mažiau 2 val, po 1/3 stiklinės  20-30 min iki valgymo. Taip pat būtina suvalgyti po 100 g varškės kasdien.

Kad susilpnintumėte aterosklerozės eigą ir sumažintumėte širdies ir kraujagyslių ligų išsivystymo riziką, būtinai atkreipkite dėmesį į produktus, turinčius daug ląstelienos.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page