Idomybes

Trimetis berniukas žaisline mašinėle išvažiavo į autostradą, kad pakviestų pagalbą savo tėčiui, kurį ištiko epilepsijos priepuolis

Anglijoje, Linkolnšyro grafystėje, trimetis berniukas sėdo į savo žaislinį automobilį ir išvažiavo į judrią autostradą, kad pakviestų pagalbą. Vaikas išsigando priepuolio, dėl kurio jo tėvas neteko sąmonės.

Mažasis Stefanas Snoudenas buvo namie su savo 28 metų tėčiu, kuris serga epilepsija. Laikas nuo laiko vyrą ištinka priepuoliai, dėl kurių jis praranda sąmonę. Kai tai nutiko, berniuko mamos nebuvo šalia.

Vaikas išsigando, sėdo į savo žaislinę Paw Patrol mašiną ir išvažiavo į plentą ieškoti pagalbos.

Jis išvažiavo į A151 autostrados šalikelę ir viso įveikė apie 400 metrų kelio, kai jį pastebėjo dvi automobilininkės ir ėmė jam signalizuoti. Viena moteris sustabdė eismą, pasiėmė Stefaną ir iškvietė policiją.

Atvykusiam patruliui berniukas pasakė, kad namie jo tėčiui pasidarė bloga. Galiausiai berniuką grąžino tėvams, tėčiui suteikė pirmąją pagalbą, o tėvai ir policija karštai dėkojo moterims, kurios nepravažiavo pro vaiką su žaisline mašina.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page