Idomybes

Kaip keičiasi vyras, sutikęs savo moterį

Tai jau visiškai kitas vyras. Pasvarstykite patys…

Kai paieškos baigtos…

Vyras nebegali likti toks, koks buvo, kai randa tą vienintelę, kai randa savo moterį. Tai jau visiškai naujas vyriškis. Pasvarstykite patys.

Vienu momentu vyras galvoja, kad bent jau artimiausiu metu gyvens vienas. Kai kurie neteko vilties ir išvis planuoja savo gyvenimą remdamiesi tuo, kad bus vieniši.

Ir čia į jo gyvenimą ateina ta moteris, kuri keičia viską. Jis jau galvoja apie ją, apie vaikus, apie bendrą ateitį. Daug kas keičiasi.

Vyras darosi ramesnis. Kai jis sutinka savo moterį, supranta, kad viskas, paieškos baigtos. Galima atsipalaiduoti.

Elgesyje tai gali pasireikšti, pavyzdžiui, taip: vyriškis anksčiau buvo nervingas, impulsyvus. O dabar viską daro ramiai, tolygiai.

Anksčiau, jei kur nors vėluodavo, imdavo nervintis. O dabar viskas vyksta keliskart ramiau. Juk jo mintis ramina gera moteris šalia.

Neįmanoma pastoviai būti įtampoje, jei tokia yra šalia. Vyras darosi stipresnis. Jei vyras sutinka savo moterį, jis keičia savo planus.

Iškart galvoja apie tai, kaip daugiau uždirbti, būti labiau fiziškai išvystytam. Tiesiog jei tai yra psichologiškai stiprus vyriškis, tai jo moteris jį motyvuos.

Jis galvos apie tai, kad reikia geresnio būsto. Reikia sukurti sąlygas vaikams. Reikia užtikrinti tiek fizinį, tiek finansinį saugumą.

Taip, deja, ne visi vyrai tokiose situacijose darosi stipresni. Kai kurie atvirkščiai, gali taip smarkiai atsipalaiduoti, kad nieko nedarys.

Tai irgi variantas. Tiesiog vyras suprato, kad viską, ko norėjo iš gyvenimo, gavo. O kam tada be reikalo judintis? Todėl čia kaip kada.

Vyras darosi emocingesnis. Taip, aš kalbėjau apie ramybę, o čia apie emocijas. Tačiau apie emocijas gerąja prasme. Vyras ryškiau švenčia.

Dienos bėgyje jo nuotaika geresnė. Tai papildo ramybę. Jis ramus, tačiau jei yra gera priežastis, jis bus emocingesnis nei anksčiau.

Jei šalia sava moteris, galima atsipalaiduoti, būti atviresniu. Juo labiau, prisiminkite, kokias emocijas santykiai duoda pačioje pradžioje. Žinoma, kad vyrui veiks hormonai, nuotaika bus geresnė. Ir labai logiška, kad emocijos papildys šį rinkinį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page