Idomybes

Lūpų storis gali daug papasakoti apie žmogų – mano močiutės patarimas

Sako, kad akys yra sielos veidrodis, tačiau daug apie žmogų gali papasakoti lūpos. Mano močiutė išmoko pažinti žmonių charakterį pagal lūpų dydį ir formą. Kartais žmonės gali veidmainiškai slėpti savo emocijas, tačiau lūpų dydis yra tai, ko paslėpti neįmanoma.

Jei viršutinė lūpa truputį plonesnė už apatinę

Tokias lūpas turi žmonės, kurie labai vertina savo reputaciją, jie viskam pasiruošę dėl savo draugų. Jie visada maksimaliai stengiasi dėl kitų, tačiau turi problemų dėl bendravimo su aplinkiniais dėl santykių kūrimo.

Jei lūpos pernelyg plonos

Tokios išorinės savybės savininkai dažniausiai nelabai bendraujantys ir emocingi. Bendraujant su tokiu žmogumi gali susidaryti įspūdis, kad jis sudiržęs ir šaltas. Tačiau iš tiesų tai ne taip, tokie žmonės labai vertina santykius ir moka draugauti iš tikrųjų.

Jei viršutinė lūpa plona, o apatinė putli

Žmonės su tokia išorine ypatybe turi labai išreikštą charizmą, jie žavi žmones iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tokie žmonės turi ir minusą – jie nepastovūs, linkę į neištikimybę. Žmonės su tokio tipo lūpomis labai emocingi, kūrybingos natūros.

Putlios lūpos

Su tokiais žmonėmis paprasta kurti santykius, jie visada tiesiai sako, ko jiems reikia. Bet jų sąžiningumas ir tiesmukumas gali patikti ne visiems. Jie lengvai užmezga pažintis, pasižymi didele atjauta. Žinodami šias ypatybes, jūs galėsite lengvai pažinti žmogaus charakterį jau susipažįstant!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page