Idomybes

Laukite vyro, kuris privers pajusti, kaip jums išauga sparnai…

Tai normalu… Normalu laukti to, kuris apvers tavo pasaulį ir tikrai nėra nieko neteisingo būti išrankia, kol tas ypatingasis nepasirodys tavo kelyje. Tai normalu – būti vienai, kol tvarkaisi su savimi, aiškiniesi, ko tu nori ir ko tau reikia gyvenime. Nėra kur skubėti.

Lauk vyro, nuo kurio tau pilve skraidys drugeliai. To, kuris privers tave jaustis gražia ir stipria. To, kuris nušvies tavo pasaulį, kai tik tu jį pamatysi.

To, su kuriuo nenuobodžiausi. Kurio tu geisi. Lauk vyro, kuris tave mylės. Kuris kiekvieną dieną sakys tau, kaip jis tave myli ir vertina. To, kuris atneš tau laimę. Lauk vyro, kuris ras tau laiko.

Kuris visada džiaugsis tave matydamas ir nekeis savo planų su tavimi. Lauk vyro, kuris palaikys tave. Kurio svajonės ir tikslai sutampa su tavaisiais.

Kuris nori, kad tu būtum geriausia ir padeda tau tame. Lauk vyro, kuris atneša į tavo pasaulį kibirkštį. Tokią, kokios anksčiau nejutai. Kuri įžiebia aistrą. Kuri įžiebia gyvenimą.

Lauk vyro, kuris tavimi didžiuosis. Kas motyvuos tave tapti geresne ir švęs tavo pergales kartu su tavimi?

Žmogaus, kuris bus pagrindinis tavo fanas. Lauk vyro, kurį mylės tavo draugai ir artimieji. To, kurio jie tau norėjo ilgus metus. Kai jie jau nebekalba apie tai, kad tu verta daugiau, o tiesiog džiaugiasi, kad tu atradai laimę.

Lauk vyro, kuris privers tave pajusti, kaip tau išauga sparnai. Ir tau atrodo, kad gali pakerėti visą pasaulį. Ir tau atrodo, kad viskas įmanoma, kai jis šalia. Kai jūs kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page