Gyvūnai

Prancūziški triušiai labai pūkuotomis ausimis!

Jufeli Gerberto nuo 2010 metų savo fermoje Sen Marten de Nuare, Prancūzija, augina triušius.

Pradėjo juos augini dar būdamas paauglys, o dabar jis – žinomas pasaulyje triušių augintojas, besispecializuojantis su viena iš rečiausių veislių.

Yra klasikiniai angorų triušiai, bet yra ir jų porūšis – ,,anglų angorai“. Jufeli pasirinko egzotiškiausią rūšį – ,,nykštukinis anglų angoras“.

Daug pūkų ir dar daugiau švelnumo!

Jufeli pasakoja, kad triuškiukams skiria visą savo laiką ir vertina kiekvieną savo triušiuką, gimusį fermoje. Ir tiesiogine, ir perkeltine prasme – šios veislės triušiukams užsakymų turi keletui metų į priekį.

Jie tokie reti ir vertingi.

 

Nors, tiesą sakant, mėsytės iš jų mažoka, viskas, kuo jie garsėja, tai jų egzotiška išvaizda.

Gyvi pūkuoti žaisliukai!

Bet toks grožis neatsiranda savaime. Paprastus angorus reikia kelis kartus per metus kirpti, kad nesusiveltų. O mažylius reikia dar ir maudyti, ir šukuoti kiekvieną savaitę, bet Jufeli tai teikia džiaugsmą.

O kas nenorėtų padirbėti su tokiais pūkuotukais kad ir už simbolinį atlyginimą? Aš tikrai taip!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page