Idomybes

Praėjo metai po skyrybų. Sutikau savo buvusią žmoną ir apstulbau nuo to, kaip ji pasikeitė

Mano moteris nustojo man patikti išoriškai. Vis dažniau vietoje gražios šukuosenos ant jos galvos viešpatavo chaosas. Apie manikiūrą ji pamiršo, pastoviai vaikščiojo apgraužtais nagais.

Anksčiau žmona mėgo gražius drabužius, o dabar – kad tik būtų patogu. Paprastai ji apsivelka sportines kelnes, kokį nors suglamžytą megztinį, kedus. Su kuo miegojo, su tuo ir vaikšto.

Kas yra makiažas ir kaip jį daryti, ji išvis negalvoja. Rytas prasideda nuo to, kad ji nusiprausia ir iškart bėga į virtuvę ruošti pusryčių. Anksčiau ji buvo liekna ir pasitempusi, stebėjo svorį, sportavo, užsiėmė joga, sveikai maitinosi.

O dabar priaugo 10 kg. Taip, tikrai. Atsirado didžiulis pilvas, celiulitas, strijos. Siaubingas vaizdas. Kur dingo žavi ir patraukli moteris?

Anksčiau ji buvo labai populiari vyrų tarpe, o išsirinko mane. Tačiau iš šios efektingos moters nieko neliko.

Vaikšto sau po butą be makiažo, su pižama, su maišeliais po akimis, viskas karo. Košmaras ir tiek. Aš jau pamiršau, kaip ji kadaise atrodė. Mane jos vaizdas labai glumino, o žmoną tenkino.

Todėl nusprendžiau, kad nebenoriu gyventi su tokia moterimi ir palikau ją. Praėjo metai po skyrybų. Kartą ėjau parku ir pamačiau ją – buvusią žmoną. Buvau apstulbęs. Aukštai iškelta galva ėjo prabangi moteris žibančiomis akimis. Ji vilkėjo gražią suknelę, kuri pabrėžė jos krūtinę ir liemenį. Niekas negalėjo praeiti pro ją neatsigręžęs.

Gera šukuosena, makiažas, o jos akys… Jos degė! Neliko nė pėdsako tos „siaubingos moters“. Ji vėl tapo liekna ir pasitempusia. Sunku patikėti akimis. Tai tikra karalienė ir tuo pačiu dviejų vaikų mama. Ir tik tada aš viską supratau. Pilvas ir suglebusi krūtinė, antsvoris – tai tebuvo gimdymo pasekmė. Atsistatymui reikia laiko, kad susigrąžintų ankstesnę išvaizdą.

Kodėl ji nedarė šukuosenų, manikiūro? Mes turime du vaikus, kuriuos reikia nuolat prižiūrėti. Ji paprasčiausiai nespėdavo viso to. O savo gražius ir stilingus drabužius, kur ji turėjo rengtis?

Jei beveik visą laiką sėdėjo namie su vaikais. Žmona pilnai atsidavė šeimai. O kai buvo galimybė, bandė nors truputį pabūti su manimi. Per šeimyninius rūpesčius, problemas jai visiškai neužteko laiko sau, manikiūrui, šukuosenoms, sportui. Ji pati puikiai susidorojo su visomis užduotimis. Jai pavyko sukurti namų jaukumą mūsų bute.

Suprantama, tai ją taip sekino, tiek morališkai, tiek fiziškai. Tačiau visada sutikdavo mane po darbo su šilta šypsena, apkabinimais ir bučiniais.

Niekada nesibarė ant manęs, nekėlė skandalų. Viskas, ką ji darė,teikė jai laimę. Tiesą pasakius, aš tik dabar supratau, kokia puiki buvo mano žmona. Daugelis gali tik svajoti apie tokią žmoną, o aš turėjau ir, deja, nevertinau.

Aš mūsų skyrybų kaltininkas. Savo rankomis ėmiau ir paskandinau mūsų šeimą, mūsų santykius. Man taip gėda. Juk kaip tikras kvailys mečiau moterį su dviem mažais vaikais tik dėl išvaizdos. Vėliau vaikučiai ūgtelėjo ir tapo truputį savarankiškesni.

Atitinkamai mama turi laiko sau. Ji taip maloniai kvepėjo. O jos švelnios rankos… Keikiu save, kad priėmiau tokį kvailą sprendimą, kad jo neišanalizavau ir paskubėjau. Tik dabar supratau, kokią brangenybę praradau per savo kvailumą. Netekau ne tik žmonos, bet ir savo draugės bei mažų vaikučių.

Nevertinau šios likimo dovanos, todėl ir netekau jos. Tikiuosi, kad ji ras vyriškį, kuris ją mylės ir vertins jos vidinį grožį. Aš juk daugiau nei įsitikinęs, kad ji manęs nė artyn neprisileis, o prie vaikų juo labiau.

Gyvenimas davė vertingą pamoką, iš kurios pasidariau išvadas ir daugiau nepadarysiu tokios klaidos. Jei jūsų gyvenime yra moteris, prieš darydami išvadas apie jos išvaizdą, išanalizuokite viską kaip reikiant. Ir galų gale jūs suprasite visą jos vertę ir unikalumą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page