Idomybes

Karalienei Elžbietai II atminti. 30 retų fotografijų

13-os ji tapo sosto įpėdine.

O jau 26-erių buvo karūnuota ir tapo įtakingiausia monarche bei gyvu Didžiosios Britanijos simboliu.

2022 metų rugsėjo 8, eidama 97 metus, karalienė Elžbieta II mirė. Tragiškomis naujienomis su pasauliu pasidalijo Bekingemo rūmai, šalia kurių per pietus ėmė rinktis britai, sužinoję informaciją apie pablogėjusią karalienės savijautą. Nepaisant garbaus amžiaus, ji visada atrodė puikiai, o jos laikysenos ir savikontrolės galėjo pavydėti net jaunimas.

Jos žavesio paslaptis visada buvo paprasta – karalienė buvo prigimtinio grožio gerbėja ir pasirinko atrodyti atitinkamai savo amžiui. Ji nesigriebė plastikos chirurgijos, o makiažą visada rinkosi kuo natūralesnių tonų. O ir šukuosenos Jos Didenybė per tiek metų beveik nekeitė.

„Kai žmogus tiek ilgai ištikimas sau, tai labai ramina, – sakė Helen Mirren, gavusi „Oskarą“ už Jos Didenybės vaidmenį filme „Karalienė“. Ir išties, toks nuoseklus karalienės požiūris į natūralumą suteikia jai individualumo ir paverčia veidą gyvu gražiu metraščiu.

Išlaikyti formą visus tuos metus, be patikrintos sveikos mitybos, karalienei taip pat padėjo aktyvus gyvenimo būdas – nuolatinės oficialios kelionės ir ceremonijos. Be užsiėmimų, liečiančių įsipareigojimus – jodinėjimas žirgais, ko Elžbieta mokėsi nuo vaikystės.

Jojimas du kartus per savaitę padėjo palaikyti sportinę formą ir sustiprinti raumenis, o taip pat mokė nepamesti galvos pavojingose situacijose. Įdomu, kad tam, jog išsaugotų šukuoseną, Elžbieta II griežtai atsisakydavo per neoficialias lenktynes dėtis šalmą.

Dėl to Vindzoro rūmuose juokavo: „Kėsintis į karališkąją šukuoseną leidžiama tik Hermes skarelei“.

Mes atrinkome 30 retų Elžbietos II fotografijų – nuo gimimo iki šių dienų, kurios patvirtina, kad karalienė – tai pirmiausia žmogus.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page