Idomybes

Kodėl moterys amžiuje jau nebenori ištekėti

Visai neseniai perskaičiau 57-rių metų moters laišką. Jį galima apibūdinti dviem žodžiais: ji pavargo. Prieš kelerius metus ji ištekėjo. Ji tikėjosi, kad gražiai kartu sulauks senatvės, ilsėsis, pramogaus.

Planavo ateitį – kelionės, išvykos, poilsis. Tačiau viskas buvo ne taip, kaip ji įsivaizdavo.

Pirma, sutuoktinis ne labai save apkraudavo buitiniais darbais. Jis išmėtydavo savo daiktus, atsisakydavo plauti grindis, reikalavo, kad žmona rūpintųsi jo maistu.

Kai kuriems pasiteisinimams tarnavo tas faktas, kad jie gyveno jo bute, nes savo butą moteris išnuomojo. Bet vis tiek pas ją atsirado daug daugiau rūpesčių. Tačiau iki tam tikro laiko ji nekreipė į tai dėmesio.

Paskutiniu lašu tapo vyro anūko pasirodymas jų namuose. Anūkas – pirmos klasės mokinys buvo pasodintas tėvais ant senelio pečių, o šis atitinkamai, perdavė jį  žmonai.

Ji nepasirašinėjo tokiam dalykui net savo geriausiais metais. Ji neturi vaikų. O jau dabar visą tai suvokia, kaip tikrą katorgą.

Jos gyvenimas po santuokos ne gerėjo, bet tik blogėjo. Daugiau buitinių rūpesčių, mažiau laiko sau, svetimas anūkas, o jei dar vyrui prasidės sveikatos problemos?

Moteris vis dažniau ėmė galvoti apie skyrybas.

Neseniai man parodė grafikus, kurie parodo, kad moterims sunkiau susirasti sau porą. Pažiūrėk, kiek daug yra vyresnių nei 50 metų neištekėjusių moterų. O aš galvoju – ar joms to reikia? O kam tie rūpesčiai joms reikalingi?  

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page