Sveikata ir grožis

Kodėl, kuo moteris vyresnė, tuo trumpiau kerpasi plaukus?

Seniai pastebiu tokį dėsningumą, kad, kuo moteris vyresnė, tuo ji stengiasi kaip galima trumpiau nusikirpti plaukus. O ir statistika kalba apie tai, kad maždaug 70% vyresnių nei 50 metų damų nusikerpa savo garbanas.

Kuo jos remiasi tai pasirinkdamos? Štai man atrodo, kad galiausiai visos pradeda atrodyti kažkaip vienodai. Žinoma, kištis į žmonių norus aš neturiu teisės, bet man vis tiek nesuprantama, kodėl taip nutinka!

Juk kai kurioms po 40-ies trumpas kirpimas netinka. Jis sendina, atveria visas problemines vietas, daro moterį neįdomia. Veidas atsiveria, apsinuogina kiekviena raukšlelė. Aš manau, prieš kerpantis reikia pažiūrėti į savo veidą, kaklą ir figūrą bendrai, o jau paskui priimti sprendimą.

Ilgi plaukai visada buvo laikomi moters puošmena.

Jie net daro moteriškos lyties atstoves jaunesnėmis.

Mes juk nenustojame būti moterimis po 40-50 metų! Taigi, ne tik jaunutėms galima vaikščioti su prabangiomis ševeliūromis. Jei jūsų plaukai geros būklės, tankūs, prižiūrėti, tai argi verta štai taip imti ir atsisveikinti su jais?

O stilistai tvirtina, kad trumpas kirpimas vizualiai jaunina. Tačiau toks variantas tinka toli gražu ne visoms. Taigi, amžius ne dingstis visiškai atsisakyti ilgio. Jei jūs labai panorote apsikirpti, reikia atsižvelgti į daugelį faktorių.

Pavyzdžiui, jei jūsų kaklas trumpas, galite iškart pamiršti trumpą kirpimą. Todėl, kad jūsų probleminė vieta iškart atsivers ir visas dėmesys koncentruosis ties ja.

Jei veidas apvalus, trumpas kirpimas darys moterį komiška. Jei jūs pernelyg liesa, formoms trūksta apvalumo, trumpas kirpimas pavers jus berniūkščiu, tik jau vyresnio amžiaus.

Ir priešingai, jei jūs labai didelių formų savininkė, tai trumpu kirpimu jūs tiesiog sugadinsite visas proporcijas. Platūs pečiai – dar viena dingstis nedaryti trumpo kirpimo, kitaip jie atrodys dar masyvesni.

Pilnokas veidas, neaiškus veido ovalas, antras smakras – trumpam kirpimui tarkite ne! O dar trumpi plaukai ir visiškai jokios kosmetikos ant veido – irgi blogas variantas. Ir nepamirštame stambios nosies! Ypatingas jūsų bruožas gali virsti yda!

Jei jūsų veido bruožai vyriški, tai trumpas kirpimas juos tik pabrėš, o juk kiekvienai damai norisi atrodyti moteriškai, nepriklausomai nuo amžiaus. Didžiulės akys ir trumpas kirpimas pavers jus ufonautu. Žodžiu, verta 10 kartų pagalvoti, o geriau pasitarti su profesionalu prieš kerpantis.

Tarp šou verslo žvaigždžių dažnai pasitaiko damučių, kurios netikėtai nusprendė atsisveikinti su savo
plaukais.

Pavyzdžiui, Gwyneth Paltrow, Victoria Beckham, Tyra Banks.

Joms ne visai tinka trumpas kirpimas, bet neverta pamiršti, kad jos žvaigždės, jos turi savo stilistus, kurie visada padės sukoreguoti įvaizdžio trūkumus ir privalumus, vienus paslėpdami, kitus pabrėždami.

Kažkodėl vyrauja nuomonė, kad su trumpais plaukais paprasčiau. Ne, atvirkščiai, teks nuolat formuoti šukuoseną. O ilgus bet kuriuo atveju visada galima susegti, padaryti garbanas, arklio uodegą, supinti kasą, susukti kuodelį, kas labai madinga. Jei jūsų plaukai geri, gražūs, blizgantys, neverta jų atsisakyti!

O ką jūs manote apie tai?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page