Idomybes

7 auksinės, psichoterapeuto nurodytos, gyvenimo taisyklės

Praeities neįmanoma pakeisti.
Supraskite vieną kartą ir visiems laikams, kad tai, kas atsitiko su jums praeityje, ten ir pasiliko. Jūs jau nebegalite ten sugrįžti ir pasielgti kitaip. Priešakyje ateitis, kuri priklausys nuo to, kaip jūs elgiatės dabartyje.

Nekurkite sau iliuzijų apie tai, kad galite pakeisti kitą žmogų.
Labai gaila, bet mūsų pasąmonė mus apgaudinėja, pateikdama mūsų įsivaizduojamus dalyku, kaip esamą tikrovę. Daugelis labai klysta, naiviai manydami, kad žmogų galima pakeisti.

Dėl to kenčiame tik mes patys. Taip, žmonės keičiasi, bet tik dėl aplinkybių, atsirandančių jų gyvenime.

Būkite stipri asmenybė.
Beveik niekam yra neįdomus silpnas, pavargęs, kenčiantis ir nelaimingas žmogus. Žmonės visada lygiavosi ir siekė bendravimo su stipriomis asmenybėmis.

Neverta pasiduoti silpnumui. Geriau išsijudinti, sukaupti jėgas ir nesijaudinti dėl menkniekių. Ir tada jūs pastebėsite, kaip pagerėjo gyvenimas, o visos problemos pasidarė menkos ir lengvai išsprendžiamos.

Kiekvienas veiksmas turi savo pasekmes.
Dauguma žmonių renkasi ne tai, ką ruošiasi daryti, o tai, kas rezultate išeis iš mūsų veiksmų. Būtinai pasverkite ir Apgalvokite kiekvieną savo poelgį. Prieš darydami kvailą ir skubotą veiksmą, pagalvokite apie jo pasekmes.

Tada jūsų gyvenime nebus kvailų poelgių ir sunkių pasekmių.

Neverta gyventi taip, lyg gyvenimas būtų amžinas.
Mes visi anksčiau ar vėliau mirsime. Tokia mūsų prigimtis.  Neverta užsiciklinti ties tomis mintimis, įdėkite pastangų ir niekada apie tai negalvokite.

Nereikia gyventi su mintimi, kad gyvenimas trumpas, bet ir neverta prikimšti savo galvos mintimis apie amžiną gyvenimą. Reikia surasti aukso vidurį, kuris jums leis gyventi ir džiaugtis savo gyvenimu.

Įsiklausykite į savo vidinius jausmus.
Jeigu jus, dėl kažkokios priežasties, ėmė lankyti mintys apie žmogaus būties prasmę, iškart jas atmeskite. Juk dažniausiai tokios mintys aplanko, kai esame nepatenkinti gyvenimu, o tai gali nuvesti į depresiją.

Svarbi ne „gyvenimo prasmė“, o suvokimas to, kad jūsų gyvenimas yra prasmingas.

Neverta gaišti laiko ir jėgų žmonėms, kurie jums abejingi.

Pasaulyje tiek daug žmonių, tarp kurių būtinai atsiras tokių, kurie jus vertins ir mylės. Neverta eikvoti jėgų tiems, kas to nenusipelno, ir niekada neatsakys į jūsų jausmus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page