Laisvalaikis

5 frazės, kurias naudoja manipuliatoriai, kad mes pasijustume bepročiais

„Tu mane neteisingai supratai“

Laikas nuo laiko manipuliatoriaus aukos sako: „Tu ką, ar tu rimtai? Tu nusprendei, kad aš tokia kvaila, kad daryčiau tai, kas man kenkia?“

Po šių žodžių, manipuliatoriai daro kvadratines akis ir įsižeidę sušunka“ „Ir kaip tu galėjai taip pagalvoti? Tu mane neteisingai supratai!“ Ir viskas – jūs jau spąstuose.

Jūs jau pradedate abejoti savo bendravimo sugebėjimais. Ir kas blogiausia – net nenutuokiate, kad iš tiesų jūs apgauti, kaip maži vaikai.

„Tu elgiesi nenormaliai“

Kad nukreiptų nuo savęs dėmesį, manipuliatoriai nuolat pakreipia pokalbį taip, kad jis suktųsi išskirtinai tik aplink jus. Reikia tik užsiminti, kad jie padarė ar pasakė kažką ne taip, kai išgirsite ilgą kalbą apie jus.
Vienintelis būdas atsilaikyti prieš šį veiksmą – tiesiog išeiti.

„Tu per daug jautrus/i“

Ko jūs niekada neišgirsite iš manipuliatoriaus – tai atsiprašymo žodžių. Jis gali žeminti jus prie kitų žmonių, skriausti, apgaudinėti, bet jis niekada to nepripažins. Netgi jei jūs įrašysite jo kalbą į diktofoną – jie vis tiek išsisuks.

Manipuliatoriaus tikslas pasiektas – jis privertė jus suabejoti savimi. Vadinasi – jis atėmė iš jūsų jėgas ir energiją analizuoti situaciją ir atsilaikyti prieš spaudimą.

„O, aš nepakenčiu dramų“

Tai mylimiausia visų manipuliatorių frazė. Ypač, kai jūs verkiate jo akivaizdoje arba jaučiatės nuskriaustas/a. Bet tai netiesa! Manipuliatoriai mėgaujasi dramomis. Maža to: jie patys sugalvoja joms scenarijus ir jas suvaidina. Juk tai jų stichija, jų amatas!

„Tu per daug galvoji“

Kai kažkokia situacija išmuša jus iš vėžių, sunervina, ir jūs bandote tai aptarti su manipuliatoriumi – jis iškart neutralizuoja jus žodžiais : „Tu per daug apie viską galvoji. Gyvenk paprasčiau, kaip visi“.

Manipuliatoriui to ir reikia: jis sukėlė abejonę. Dabar jūs įsitikinę, kad darote iš musės dramblį, vadinasi jo tikslas pasiektas.

Niekada niekam neleiskite aiškinti, ką jūs turite jausti, kaip turite reaguoti. Tai jūsų gyvenimas ir jūs sprendžiate, kaip jums gyventi.

O manipuliatoriai tegu ieškosi naujos aukos – naivesnės ir patiklesnės!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page