Laisvalaikis

Kodėl išeina vyrai?

Pirmoji priežastis, dėl kurios vyrai palieka savo moteris – tai paniekinimas!
Kas tai yra paniekinimas, manau, visi žino. Nė vienas normalus vyras nepasmerks savęs būti visą gyvenimą šalia moters, kuri jį niekins. Kuri elgsis su juo nepagarbiai, galvodama, kad jis viską iškęs, išgyvens, ir kad jam nėra dėl to skaudu.

Antroji priežastis, dėl kurios vyrai palieka savo moteris – tai noras užvaldyti (užvaldymas) jo asmeninę erdvę! Ir ši priežastis labai svarbi.

Trečioji priežastis, dėl kurios liūtas palieka savo šeimą – dėkingumo nebuvimas! Atrodytų, koks niekis. Bet tai yra iš tikrųjų svarbu. Jie jus rengia, maitina, dovanoja papuošalus, gėles, šypsenas, o jūs pamirštate jiems padėkoti!

Ne, už gėles ir papuošalus nepamirštate, bet už visa kita, ką vyras lyg ir turi daryti savaime, jūs priimate , kaip normalų dalyką, nevertą padėkos. Dėkokite už viską ir visada!

Ketvirtoji priežastis – tai kai moteris savęs neprižiūri, apsileidžia. Kažkodėl kai kurios moterys mano, kad jei vyras keletą metų su jomis atsibunda vienoje lovoje, tai jau matė jas visokias ir daugiau savimi rūpintis nebėra prasmės. Kokia nesąmonė, moterys?

Penktoji priežastis – tai nemeilė, pati baisiausia ir pati paprasčiausia. Jis jūsų nemyli. Jis ne jūsų. Jūs ne jo.

Tokiu atveju tiesiog paleiskite. Kiekvienas gali klysti, ir, kaip graudžiai tai neskambėtų – kiekvienas gali tapti kieno nors klaida.

Nemeilė – tai net ne priežastis, o nuosprendis.

Šeštoji vyro išėjimo priežastis – tai jo bloga savijauta šalia moters!

Jei moteris nuolat būna be nuotaikos, visada kažkuo nepatenkinta, ir bet kokia šventė šalia jos virsta liūdesiu, tai vyras pradžioje ima neskubėti iš darbo namo, o paskui ir visai išeina.

Moteris – tai „šventė, kuri visada su tavim“. Moteris – tai džiaugsmas, tai energija, tai vyro jėga.

Moteris – tai vienintelis pasaulyje žmogus, pas kurį visada norisi grįžti vyrui. Jei pasisekė – išgerti kartu šampano, jei ne, konjako už fiasko.

Aukštųjų technologijų pasaulyje ir taip nelengva. Nesinorėtų, kad artimiausias žmogus-moteris, atimtų dar ir jėgas….

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page