Laisvalaikis

7 dalykai, kuriuos reikia laikyti paslaptyje nuo aplinkinių

1.Ilgalaikiai planai

Mes esam pripratę dalintis savo gyvenimo planais ir jaučiame didelį pasitenkinimą, kai pasakojame kitiems, kokia saldi ateitis mūsų laukia. Tačiau praktika rodo, kad savo planais ir svajomis negalima dalintis su niekuo, netgi su savo artimaisiais.

  1. Barniai ir konfliktai

Apie tai, kas vyksta mūsų šeimoje, negalima skleisti niekam. Pasakoti apie barnius su partneriu negražu, ir skamba išdavikiškai. Bet dar pavojingiau, kad pašaliniai žmonės gali piktdžiugauti jūsų barniais, dėl to konfliktai šeimoje tik paaštrės.

  1. Pagalba ir labdara

Pasakoti apie tai, kad jūs padedate kitiems žmonėms, savaime negražu. Aplinkiniai nevertina jūsų džiaugsmo, palaiko jį pagyromis. Ar verta sakyti, kaip žmonės jus vertins, jei manys, kad jūs – pagyrūnas. Tai bus negatyvas, kuris galės rimtai pakenkti jūsų reputacijai.

  1. Pasiekimai

Pasakodami aplinkiniams apie savo sėkmę ir pasiekimus, jūs jaučiate malonumą, tačiau darote sau meškos paslaugą. Žmonės palaikys jus pasipūtusiu, ir gali net imti pavydėti. Jų negatyvas gali atsiliepti jūsų sėkmei. Ji gali jus tiesiog palikti.

  1. Apkalbos ir blogi žodžiai

Apkalbėdami ir aptarinėdami kitus žmones, jūs, mažų mažiausiai, gadinate savo reputaciją, juk jūsų žodžiai, anksčiau ar vėliau, pasieks apkalbamą žmogų. Tas faktas rimtai sugadins jūsų santykius. Apkalbų skleidėjų niekas nemėgsta. Ypač, jei jie apkalba arba tyčiojasi iš žmogaus.

  1. Pinigai

Pinigai mėgsta, kad juos skaičiuotų, bet neapkenčia, kai apie juos pasakojama aplinkiniams. Girdamiesi savo pajamomis, jūs galite pritraukti vagių ir aferistų dėmesį. Pavyduolių aplink daug, o tai reiškia, kad jūsų žodžiai gali nuvesti prie iš to sekančių problemų ir pajamų šaltinio netekimo.

  1. Vaikai ir sveikata

Apie gyvenimiškas temas, tokias, kaip vaikai ir sveikata, žmogus kalba bet kokiu atveju. Bet vienas dalykas, kalbėti apie savo vaikus pozityviai ir džiaugtis jų pasiekimais, ir visai kas kita – aptarinėti jų klaidas su svetimais žmonėmis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page