Laisvalaikis

7 požymiai, kad šeima yra, kurių žmona užsispyrusiai nenori pastebėti

1. Jūs retai juokiatės kartu

Juoko nereikėtų nedavertinti, nes tai vienas iš stipriausių rodiklių, kad atmosfera šeimoje ar santykiuose yra sveika. Beveik vienintelis ir labai svarbus. Poros gali susipykti, išgyventi sunkius laikus, bet netgi tokiais momentais jie atranda dėl ko galėtų pasijuokti kartu.

  1. Kiekvienas iš jūsų ilsisi vienumoje ilgiau, negu drauge

Nėra nieko blogo tame, kad kiekvienas turi savo hobį, kuriam skiriate dalį savo laiko. Bet jei tiems interesams skiriama daugiau laiko, negu bendram poilsiui, tai jau raudona vėliava. Tai rodo, kad santykiai plaukia ne į tą pusę.

  1. Jūsų pokalbiuose daugiau kritikos ir sarkazmo, negu pritarimo

Tai, kaip jūs kalbatės vienas su kitu, apsprendžia jūsų santykius. Kai jūs kalbate tik sarkastiškai ir tonas tampa negatyvus, tai labai svarbus įspėjimas, kad santuokai gresia pavojus.

  1. Už miegamojo durų jūs nelabai turite fizinį potraukį

Įdomu, kad daugelis porų, pasukusių skirtingais keliais, vis dar užsiima seksu. Geriausias įrodymas, kad jums ne pakeliui, tai fizinio artumo poreikis už miegamojo ribų. Kai jūs retai apsikabinate, laikotės už rankų, tai jau įspėjimas.

  1. Jūs kažką slepiate nuo vyro (arba jis slepia)

Jei jūs staiga pastebite, kad slepiate nuo vyro tam tikrus pirkinius, žinutes mesendžeryje ar dar kažką, tai blogai. Santuoka negali išgyventi be visiško pasitikėjimo ir skaidrumo. Jei jūs darote ką nors ir tikitės, kad vyras apie tai nesužinos, jūsų santykiai sugrius, jei laiku nesustosite.

  1. Jūs (arba jūsų vyras) daug labiau mėgaujatės savo karjera, negu santuoka.

Kaskart, kai jūsų mintys ir tikslai pasuka karjeros kryptimi, jūs tas mintis ir tikslus atimate iš santuokos. Santuokai lieka tik trupiniai. Kurti karjerą ir turėti hobį -puiku, bet jei jūs atsidavę tam labiau, negu šeimai, tai jau neteisinga kryptis.

  1. Jūs nustojote su vyru aptarinėti bendrą ateitį

Kai jus abu įtraukia rutina – darbas, vaikų auklėjimas, naminiai rūpesčiai, ir jūs daugiau kartu nebesvajojate, vadinasi jūs plaukiate skirtingomis kryptimis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page