Idomybes

Viktoro ir Jurgos meilė buvo nulemta dangaus, todėl jie turėjo būti kartu

Viktoras ir Jurga labai mylėjo vienas kitą. Jiems gimė dukra, gyvenimas buvo puikus. Tik štai pastaruoju metu Jurgos sveikata blogėjo ir blogėjo.

Nuvežė į ligoninę tyrimams, pasirodė, kad jau per vėlu. Nieko nebegalima padaryti. Po pusmečio Jurga mirė. Viktoras liko su dukra ant rankų.

Metai bėgo, kai dukra užaugo, nusprendė stoti į mediciną, kad gelbėtų žmonių gyvybes. Kaip tarė, taip ir padarė. O paskui persikėlė į kitą miestą, ištekėjo.

Taip Viktoras ir liko vienas bute. Visiškai pasikeitė, tapo uždaras, su niekuo nebendravo. Beveik su niekuo nesikalbėjo. Kartą darbe buvo šventė, visi gėrė, išskyrus Viktorą.

Jis buvo už vairo. O po linksmybių jo kolegė Saulė paprašė jo pamėtėti namo, jiems kaip tik buvo pakeliui. Pakeliui Saulė papasakojo jam visus kolektyvo gandus. Pasirodo, daugelis merginų siekia Viktoro, o jis jų nė nepastebi. Buvo neįprasta tai girdėti.

Kartą einant namo, jo dėmesį patraukė moteris, išėjusi iš parduotuvės su dviem maišais. Tai buvo Saulė. Staiga vienas maišas suplyšo, pabiro obuoliai.

Viktoras iškart pribėgo prie moters ir ėmė jai padėti. Parnešė pirkinius iki jos namų, o moteris pakvietė Viktorą arbatos. Jis ir pats nustebo, kad sutiko.

Prie arbatos puodelio Viktoras su Saule įsikalbėjo. Joje buvo kažkas savo, švelnaus, jaukaus… Paskui Viktoras suprato, kad ji labai panaši į jo puikiąją žmoną Jurgą. Tokia pat gera ir švelni.

– O ryt mano gimtadienis, ateikite pas mane. Svečių nedaug, tik draugė su vyru. Tai ir jūs ateikite, jei neužsiėmęs,- kukliai pasakė Saulė.

Viktoras pažadėjo ateiti. Jis nupirko didžiulę baltų rožių puokštę, Saulės draugai jį sutiko šiltai, jie iškart sutarė. Visi juokavo ištisą vakarą.

Viktoras tiesiog atsiskleidė tokių gerų žmonių rate, jis tapo tokiu, kokiu buvo iki Jurgos mirties. Kai draugai išėjo, Saulė pabučiavo Viktorą. Reiškia, jausmai abipusiai.

– Man tave lyg Dievas siuntė, Viktorai. Mano vyras žuvo avarijoje, bet tu lyg jo kopija. Viskas taip sutampa.

– Ir tu, Saulut, labai panaši į mano žmoną.

– Turbūt danguje už mus jau viskas nuspręsta, todėl mes turime būti kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page