Idomybes

Pragyvenau su žmona 34 metus, tačiau dabar pamilau kitą moterį. Ir nežinau, ką daryti

Mano vardas Aleksas. Man 65 metai. Aš vedęs, tačiau sulaukęs senatvės įsimylėjau kitą moterį. Mano žmonai 62 metai. Turime suaugusį sūnų, jis jau vedęs ir netgi turi vaikų.


Kai mūsų sūnus užaugo ir vedė, pastebėjau, kad su žmona tapome visiškai svetimais žmonėmis. Kai išėjome į pensiją, panorau nusipirkti namuką kaime. Žmona to nelabai norėjo. Tačiau aš ją įkalbėjau.

Netrukus nusipirkome nedidelį gerą namuką. Ir vasarą persikėlėme ten. Man labai patiko ten gyventi vasarą, o štai žmonai kaime visiškai nepatiko.

Jai patiko gulėti ant sofos, skaityti knygas ir žiūrėti televizorių. Ji kategoriškai atsisakė man padėti darže. Sakė, kad blogai jaučiasi. Buvau priverstas viską daryti vienas.

O rudenį vėl grįžome į miestą. Žmona labai džiaugėsi. O štai aš po savaitės susirinkau daiktus ir vėl grįžau į kaimą. Tiesiog man ten geriau. O žmona liko mieste. Dabar matomės labai retai.

O aš kaime įsimylėjau moterį. Jai 60 metų. Iš pradžių ji nelabai atsakė į mano jausmus. Tačiau dabar pas mus viskas labai gerai. Noriu skirtis su žmona, bet labai bijau, kaip į tai atsižvelgs sūnus.

Kol kas žmonai sakau, kad užsiimu ūkiu. Tačiau labai daug laiko praleidžiu su savo mylima moterimi.

Žmona kol kas nieko nežino. Kol kas nesiryžtu papasakoti jai, kad noriu skirtis. Ką man daryti, tiesiog nežinau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page