Laisvalaikis

Ant kurio piršto moteris nešioja žiedą, tokią karmą ir likimą ji sau ir sukuria

Nykštys simbolizuoja galvą.

Dešinės rankos nykštys atsako už logiką, už vyrišką protą. Jei jums trūksta šių savybių, jūs galite nešioti ant šio piršto auksinį papuošalą su raudonos, oranžinės ar geltonos spalvos akmenimis.

O jeigu atvirkščiai, jūs norite truputį neutralizuoti savo pragmatiškumą, tai nešiokite ant dešinės rankos nykščio ar kairės rankos nykščio sidabrinį papuošalą su šaltos spalvos akmeniu.

Tai padės sustiprinti intuiciją, medituoti ir vystytis dvasiškai.

Rodomasis pirštas – tai mūsų ego ir mūsų galia.

Kodėl taip nemalonu, kai kas nors baksnoja jus pirštu? Rodydamas į kažką, jis spinduliuoja galingiausią energijos srautą. Rodant į žmogų, galima pramušti jo aurą, įsiveržti į jo asmeninę erdvę – tai sukelia diskomfortą.

Jei žmogus ima kalbėti kažką pikto ir baksnoti kitą pirštu – tai gali pramušti aurą ir įdiegti šias kenksmingas programas. Ypač tai liečia dešinės rankos – aktyvios ir vyriškos – rodomąjį pirštą.

Papuošalo nešiojimas ant viduriniojo piršto įtakoja daugelį dalykų. Tai neša mums karminių programų ir likimo siurprizų aktyvavimą. Silpnus tai gali palaužti, stiprius – padaryti dar stipresniais. Visa tai reikalinga tam, kad atidirbtume karmines užduotis kaip galima greičiau ir pereitume į sekantį savo vystymosi lygį. Bet jei jūs dabar nejaučiate savyje jėgų pereiti išbandymą, geriau nenešiokite žiedo ant vidurinio dešinės rankos piršto.

Vidurinis kairės rankos pirštas, priešingai, padės suminkštinti aštrius karminių programų kampus, kadangi mes nuo jų vis tiek niekur nesidėsime, ir gali pavykti kai ką atidėti. Bet tai būtinai turi būti sidabras, ir jei akmenys, tai šaltų atspalvių.

Bevardis pirštas atsako už sėkmę, šeimą, meilę, realizaciją visuomenėje. Ant bevardžio dešinės rankos piršto vienareikšmiškai reikia nešioti auksą, kad aktyvuotumėte visas šias gyvenimo sritis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page