Idomybes

Ką aš pasakyčiau tam, kuris išgyvena dvasinę tuštumą?

Neversk savęs būti laimingu, būdamas nelaimingas, nesimatuok begalinių patarimų „susiimk ir prisiversk kažką padaryti…“

Vakar manęs paklausė: ką aš pasakyčiau žmogui, išgyvenančiam dvasinę tuštumą? Aš atsakiau: toliau ją pilnai išgyventi. Kol nepajusi jėgų atsistoti ir žengti žingsnelį.

Neversk savęs būti laimingu, būdamas nelaimingas, nesimatuok begalinių patarimų „susiimk ir prisiversk kažką padaryti“, „kol tu verki, laimė praeina pro šalį“, „laikas ne svajoti, o veikti“ ir t.t.

Dar pavojingiau save lyginti su tais, kurie esą tvirtesni, stipresni, sėkmingesni. Kiekvienas turi savo gyvenimo greitį. Tačiau net būdamas dugne prisimink, kad viršuje šviečia saulė ir tikėk, kad būtinai ateis rytas, kai pabusi ir suprasi: pasidarė lengviau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page