Laisvalaikis

Jei norite sukurti laimingus santykius, nustokite daryti šiuos 6 dalykus

  1. Nustokite galvoti apie tai, kad šie santykiai neilgam

Pradėti santykius, iš anksto laikant juos trumpalaikiais, reiškia, kad jūs jau turite jiems nuosprendį.

Bet koks mažiausia jūsų konfliktas bus laikomas kaip įrodymas, kad taip ir yra. „Matai? Aš taip ir žinojau. Mes neturim nė vieno šanso“.

  1. Pakaks žaisti žaidimus

Jūs pykstate. Arba liūdite. Arba jaučiate skausmą. Jūsų partneris klausia: „Kas nutiko?“. O jūs atsakote : „Nieko“. Arba įvardijate kokią nors visai kitą priežastį. Kvaili, vaikiški, naikinantys santykius žaidimai.

Žmonės nutyli, bet įsimena tuos negatyvius dalykus, kuriuos jiems teko patirti dėl partnerio.

  1. Nustokite galvoti, kad santykiuose pakanka vien tik meilės

Santykiai, kurie atlaiko ir gerus, ir sunkius laikus, kuriami ne tik su meile, bet ir su rūpesčiu.

Meilė – tai trauka. Prisirišimas. Bet emocinis artumas – tai džiaugsmas. Pasitikėjimas. Pagarba. Ir pasitenkinimas. Tai puiku, jei jūs galite pažvelgti į savo partnerį ir pasakyti, kad su juo jums tikrai komfortiška.

  1. Nustokite pavyduliauti

Jei juo iš tikrųjų negalima pasitikėti, tai kodėl jūs su juo susitikinėjate? O jei jis nusipelno pasitikėjimo, bet jūs turite savų problemų dėl buvusių išdavysčių kituose santykiuose, jūs turite dešimt kartų pagalvoti prieš tai, kai jūs sugriausite kažkieno savivertę savo nepasitikėjimu ir jūsų praeities palikimu.

  1. Nustokite tenkinti mažesniais dalykais, negu jūs norite

Harmoninga sąjunga paremta lygiu jėgų balansu. Tai reiškia, kad kiekviena iš šalių įneša į santykius savų pliusų.

Jei jūs priimate žmogų, kuris nesugeba net priartėti prie jūsų galvoje susiformavusio įvaizdžio, jūs jaučiate nusivylimą.

  1. Nustokite sėdėti ir liūdėti, laukdami idealaus partnerio

Užsiimkite savo gyvenimu. Užteks laukti. Realizuokite save profesinėje veikloje. Tas, kurio jūs ieškote, tikrai nenori nelaimingo, iškankinto, vienišo arba nusivylusio žmogaus.

Kuo daugiau jūs save realizuojate ir rūpinatės savimi, tuo daugiau žmonių nori su jumis suartėti. Mylėkite save. Likite savimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page