Laisvalaikis

Konfliktiškiausi Zodiako ženklai

  1. Skorpionas

Skorpionai pateko į šį sąrašą savo cinizmo dėka. Jie nėra labiausiai bendraujantys Zodiako ženklų tarpe. Galima pasakyti, jie išvis mažai bendraujantys. Jie užsidaro nuo išorinio pasaulio ir viską laiko savyje. Jiems visada svarbu būti tikriems, kad kiti negalės suteikti jiems skausmo, ir būtent todėl jie elgiasi agresyviai.

  1. Jautis

Akivaizdu, Jaučiai irgi papuolė į šį sąrašą. Jie čia yra dėl savo užsispyrimo ir kietakaktiškumo. Jie visada ima ginčytis su tais, kas su jais nesutinka. Šio ženklo atstovai labai karšti ir aistringi. Taip pat jie dažnai būna šališki, kuo daugelį ir atstumia. Jie nesugeba priimti svetimos nuomonės ir kitokio požiūrio.

  1. Liūtas

Liūtai per daug savimi didžiuojasi. Jie nemėgsta, kai juos nušviečia jiems nepalankioje šviesoje, o taip pat nemėgsta atsidurti situacijose, kur abejojama jų jėgomis. Jie nepakenčia draugijos tų, kurie abejoja jų ego.  Tokiais atvejais Liūtai įjungia apsauginį režimą. Jų garbė jiems yra aukščiau visko ir jie gins ją bet kokia kaina.

  1. Vėžys

Vėžiams konfliktai nelabai patinka, bet jie tokie jautrūs, kad niekada nežinai, ko iš jų laukti. Net nereikšminga kritika gali išmušti juos iš pusiausvyros. Šio ženklo atstovai labai emocionalūs, dėl ko su jais gali būti labai nelengva.

  1. Dvyniai

Dvyniai taip pat nelabai mėgsta konfliktus. Jie visai neagresyvūs, arba bent jau stengiasi tokie būti. Tame ir visas reikalas – su Dvyniais niekada nežinosi, ko laukti. Šio ženklo atstovai nestabilūs ir elgiasi gan nenuspėjamai. Jais ne visada galima pasikliauti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page