Laisvalaikis

Jei save myli,nustok tai daryti

Pradėk spręsti savo problemas

Surašyk visas problemas ant popieriaus – įsivaizduok, kiek jau laiko tu jas tempi su savimi. O juk jau seniai galėjai viską sutvarkyti. Kodėl neapkenti savęs? Kodėl tu geriau slepi galvą į smėlį ir tempi šį šūdą paskui save metų metus. Pagalvok ir atsakyk pats sau.

Nustok savęs gailėtis

Jei tu supranti, kad tai padės tau tapti geresniu – padaryk tai. Šaltas dušas – nemalonu. Rytinis bėgimas tave įveja į diskomforto zoną. Bet tik taip tu augsi ir tobulėsi.

Pradėk pastebėti savo pergales

Pirmiausia surašyk viską, ko tu pasiekei. Sukurk iš to asmeninių pasiekimų garbės salę. O paskui kasdien, dienos pabaigoje, surašyk savo laimėjimus į laimėjimų dienoraštį. Ir po metų tu tapsi didžiu laimėtoju.

Nustok kontroliuoti tai, ko tu negali kontroliuoti

Aplink tave daugybė informacijos. Bet iš jos 99% neturi nieko bendro su tavo gyvenimu. Nes tu negali to niekaip paveikti. Pagalvok, ką tu gali paveikti ir pradėk. O apie visa kita pamiršk.

Pamiršk savo trūkumus

Suprask, trūkumas – tai įgimtų savybių nebuvimas. Vadinasi, kiek tu besistengtum, tu vis tiek praloši tiems, kurie turi tai nuo gimimo. Netgi jei jie mažai treniruosis. Pradėk tobulinti tai, kame tu esi stiprus.

Nustok daryti tai, kas tau nepatinka

Arba surask variantus, kurie tau patiks. Nepatinka darbas – keisk jį. Nemėgsti bėgioti – nusipirk riedučius, pradėk plaukioti arba užsiimk laipiojimu į uolas. Prisimink, jei tu darai, kas tau nepatinka, vadinasi, tuo momentu tu tiesiog neapkenti savęs.

Nedaryk to, kas tavęs netobulina

Surašyk viską, ką tu veiki, ir išbrauk tai, kas tau nepadeda tobulėti. Po to į šį sąrašą pridėk tai, kas dar galėtų padėti tau tobulėti. Ir daryk vien tik tai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page