Laisvalaikis

Gyvenimiška išmintis, kurią visi žino, bet ne visi naudoja

Būkite dėkingi už viską. Už gera, už bloga, už siaubinga. Gyvenimas savaime – neįkainojama dovana. O malonumas ir skausmas – tai mūsų kelio dalis.

Pakeiskite suvokimą ir jūsų gyvenimas pasikeis. Kai jūs jaučiate baimę, pyktį, apmaudą, tiesiog pažvelkite į situaciją kitu kampu.

Švęskite savo pergales. Mėgaukitės kiekviena, nors ir mažiausia sėkme.

Nusiimkite užuolaidas nuo akių. Nesusikoncentruokite išskirtinai ties savo tikslais ir troškimais. Jūs rizikuojate prarasti šio gyvenimo grožį ir žmones, kurie jus supa.

Pasaulis nuostabus, kai jūs einate per jį plačiai atmerkę akis.

Kiekvienas žmogus atsiranda mūsų gyvenime su kažkokiu tai tikslu. O mes jau patys sprendžiame, mokytis iš pamokų, kurias jis mums pateikia, ar ne. Kuo blogesnis jo vaidmuo mūsų gyvenime, tuo rimtesnė pamoka.

Įsidėmėkite.

Tikėkite. Tiesiog žinokite, kad pačiais sunkiausiais laikais Visata išties ranką, ir viskas bus tvarkoje.

Neimkite visko giliai į širdį. Kitų žmonių poelgiai – tai atspindys to, kas vyksta jų asmeniniame gyvenime. Ir dažniausiai tai niekaip nėra susiję su jumis.

Gamta gydo. Pasivaikščiojimas gryname ore ir gražių peizažų vaizdai puikiai sugeba išvalyti galvą nuo nereikalingų minčių, sugrąžinti į gyvenimą ir pakelti nuotaiką.

Kad išsigydytumėte, reikia tai pajausti. Pastatykite savo baimes ir silpnybes tiesiai prieš save ir nukreipkite į jas ryškų šviesos spindulį, todėl kad vienintelis būdas jų atsikratyti – tai pereiti kiaurai jas. Žiūrėti tiesai į akis skausminga. Tačiau, prisiekiu, perspektyvoje tai tikrai verta.

Perfekcionizmas – tai iliuzija. Galima sakyti, net ligota. Atsipalaiduokite. Siekite tobulybės, bet leiskite sau klysti ir būti laimingu nepriklausomai nuo rezultato.

Neįmanoma padaryti laimingais visų, išliekant ištikimu sau. Bet visgi geriau surizikuoti ir likti nesuprastu, nei būti mylimu, bet apsimetinėti tuo, kuo tu dar nesi iš tikrųjų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page