Laisvalaikis

Ar sugebėsite šiame paveikslėlyje surasti moterį? Tada jūsų IQ aukštesnis už vidutinį!

Vokiečių dailininkas Jorgas Diustervaldas (Jorg Dusterwald) užsiima bodyart‘u. Ši ypatinga veiklos rūšis – tikras menas.

Autorius sukuria šedevrus ant žmonių kūnų, atlikdamas neįtikėtinai meistrišką darbą.

Dailininkas valandų valandas kuria paveikslus, kurie leidžia jo  modeliams lengvai susilieti su aplinka. Jis jau 20 metų užsiima šiuo menu, ir, be jokių abejonių, yra šios srities meistras.

Jo darbai įvertinti daugybe apdovanojimų. Dailininkas dirba gamtos fone, garažuose ir t.t. Bet visur, kur jis atsineša savo spalvas, jis meta iššūkį savo žiūrovui.

Jis taip profesionaliai „įpiešia“ modelį į aplinką, kad toli gražu ne kiekvienas gali jį pamatyti.

Vienas iš jo darbų tapo labai populiarus pasaulinio tinklo platybėse.

Jorgas įkėlė fotografiją į internetą ir kreipėsi į vartotojus su prašymu, atrasti fotografijoje paslėptą merginą.

Štai ši fotografija:

Sugebėsite Atrasti merginą greičiau, nei per 5 sekundes? Jei taip, tada tai reiškia, kad jūsų smegenys veikia ypatingai, ir jūsų IQ yra aukštesnis už vidutinį.

Štai ta moteris, jei jūs, vis tik, nesugebėjote jos rasti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page