Laisvalaikis

10 požymių, kuriuos čia matote – tai piktas narcizas, ir nuo jo reikia bėgti

  1. Jie turi savo nuosavą realybę.Jie neigia objektyvius faktus ir atmeta blaivius argumentus, nesutinka su tuo, kas kitiems yra akivaizdu.
  2. Jie iškreipia faktus.Jie suveda tiesą į savo kriterijų rėmus ir meistriškai pateikia viską taip, kad daugelis jais tiki.
  3. Jei jiems nepavyksta iškreipti nepatikusios tiesos, jie tiesiog ją slepia. Dėl savo interesų ir tikslų pasiekimo. Jų nuomone, informacijos slėpimas – tai ne nusikaltimas, juk jie nemeluoja.
  4. Jie jus klaidina.Tyčia iškreipia faktus, kalbėdami su jumis, jūsų vaizduotoje sukuria priešus, nuteikinėja žmones vienus prieš kitus. Visos priemonės tinkamos – jie nesustos prieš nieką, siekdami savų tikslų.
  5. Dažnai meluoja.Arba pagražina tikrovę. Jie meluoja, kad gautų tai, ko nori, arba tiesiog savo malonumui. Jiems patinka kvailinti kitus žmones, matyti, kur nuveda aplinkinius jų melas.
  6. Jie negailestingi. Bandyti pažadinti jų sąžinę ar garbę nieko vertas bandymas. Jų nedomina svetimi jausmai ir gyvenimas. Jiems svarbi tik jų pačių nauda.
  7. Jie neprisiima atsakomybės už savo poelgius.Linkę dėl visko kaltinti kitus, tik ne save. Jiems nežinomas apgailestavimo, gailesčio jausmas, jie niekada neatsiprašo už savo veiksmus.
  8. Jie -manipuliavimo meistrai.Jie valdo žmones, kaip marionetes, galvoja dešimčia žingsnių į priekį. Jie gali priversti jus galvoti, kad jūs nepakankamai kompetentingi arba protingi, gali nuteikti jus prieš kokį nors žmogų, manipuliuoti jumis ir tuo žmogumi, sukiršinti jus.
  9. Bėdoje jie nepadės.Jūs juos matysite tik tol, kol reikalai jums gerai klostysis. Jei jie pasirodo tada, kai jums blogai, žinokite: jų gerumas ir dalyvavimas jums kainuos labai brangiai.
  10. Jie griebsis bet ko, kad tik sugriautų jūsų laimę.Kai jums gera ir jūsų siela džiaugiasi, saugokitės: tokie žmonės neleis, kad jums būtų geriau, negu jiems. Savo žodžiais, veiksmais, poelgiais jie sugadins patį laimingiausią jūsų momentą.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page