Idomybes

Vyras išaugino didžiulę 10 kg morką ir ji labiau panaši į baisų monstrą, nei į daržovę

Atėjus rudeniui, visi sodininkai ir daržininkai giriasi pasiekimais ir demonstruoja gausų savo derlių. Žinote kaip atrodo, pavyzdžiui, didžiausia morka pasaulyje? Praeitais metais ją išaugino Krisas Kvelis, 34 metų 3 vaikų tėvas iš Minesotos, JAV.

Ir reikia pasakyti, kad ji ne šiaip gigantiška, bet dar ir atrodo taip šiurpiai, kad mums darosi šiek tiek neramu dėl Kriso, nes tik ir žiūrėk, kad ši požeminė pabaisa neatgytų ir neimtų įvedinėti savo tvarkos šiame pasaulyje.

Daugiavaikis tėvas iš Minesotos išaugino didžiausią morką pasaulyje.

Ankstesnis pasaulio rekordas, užfiksuotas Gineso rekordų knygoje, buvo pasiektas 2014 metais Piterio Gleizbruko iš Niuarko, Notingemo grafystės (Didžioji Britanija). Jo morka svėrė 9 kg.

Kriso Kelio morka sveria 10,16 kg.

Kad išaugintų didžiulę daržovę, Krisui prireikė 9 mėnesių.

Morkos ilgio Krisas nematavo, tačiau spėja, kad apie 60 cm. Tai ne pirmasis bandymas išauginti morką- gigantą. Daržininkyste vyras susidomėjo prieš 3 metus, o po metų nusprendė, kad paprastų daržovių jam negana. Pirmoji morka-peraugėlė svėrė 5,307 kg, bet Krisas nusprendė, kad jis gali pasiekti geresnį
rezultatą. Ir pasiekė!

Krisas taipogi augina gigantiškus arbūzus, griežčius, moliūgus ir pomidorus.

Kelis metus Krisas laiko savo Minesotos didžiausių moliūgų auginimo rekordą, 870 kg, jūs tik įsivaizduokite! Savo sėkmės priežastimi Krisas laiko dirvos, sėklų ir trąšų kokybę. Tiesa, morko siaubūnės valgyti jis nesiruošia, o planuoja pasodinti, kad gautų sėklų. Maistui Krisas augina įprastas
daržoves. O gigantai – sielai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page