Gyvūnai

Moteris su dėže atėjo į prieglaudą rinktis kačiuko, o viena katė pati įšoko į dėžę

Vardas tos, apie kurią kalbėsime šioje istorijoje – mis Moli. Katės veislė – Himalajų, amžius – 15 metų.

15 metų katytė pragyveno jaukiuose namuose su mylinčia šeimininke. Kartą šeimininkei kilo sunkumų, ji sunkiai susirgo, teko atiduoti katę į gyvūnų prieglaudą. Žinoma, naminei katei tokios permainos tapo nemaloniu šoku, juk ji įprato prie jaukios namų atmosferos.

Prieglaudos darbuotojai buvo įsitikinę, kad katė greitai ras naujus šeimininkus, juk ji buvo labai graži.

Žinoma, ji turėjo tam tikrų sveikatos problemų, visgi amžius nejaunas. Jai buvo 15 metų. Visa kita buvo gerai.

Kadangi katė buvo labai graži, visi buvo įsitikinę, kad ją greitai paims. Tačiau tai nutiko greičiau, nei visi manė. Katė pati nusprendė išeiti iš šios vietos, kuri jai buvo ne prie širdies.

Kartą į prieglaudą atvyko lankytoja, kurią vadino Olivija. Moteris norėjo pasiimti katę. Ji pastatė dėžę, į kurią planavo pasodinti augintinį, ir patraukė ieškoti pūkuoto draugo.

Po prieglaudą kaip tik vaikštinėjo mūsų brangioji Moli. Ji pamatė dėžę ir nusprendė įlipti į ją pailsėti. Kai Olivija pamatė šią gražuolę katę dėžėje, iškart nusprendė, kad būtent ji taps jos numylėtine. Žinoma, juk žydrų mis Moli akių žvilgsniui niekas neatsispirs.

Katytė išvyko į jaukius namus kartu su naująja šeimininke. Olivija pasakoja, kad katė labai gera ir ištikima, tačiau savito būdo ir su charakteriu. Mis Moli panaši į kaprizingą princesę.

Gyvūno svoris – 3 kg. Jos kailis be galo gražus, Olivija jį kruopščiai prižiūri. Nepaisant garbaus amžiaus, Moli labai žaisminga katė. Ji beprotiškai mėgsta šėliones su lazeriniu žymekliu ir kitas pramogas. Mes labai džiaugiamės, kad ši Himalajų katytė rado savo namus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page