Gyvūnai

Pagyvenusi moteris iš prieglaudos pasiėmė katinėlį – labai laiku, po poros dienų jis išgelbėjo jai gyvybę

Kartais nutinka taip, kad kai kuriuos žmones ar gyvūnus, kaip šioje istorijoje, likimas mums atsiunčia būtent tuo metu, kai mums jų reikia labiausiai. Štai ir mūsų istorijoje katinėlis atėjo į vienos moters gyvenimą labai laiku, juk jis išgelbėjo ją nuo tragedijos.

Eli Dženg gyveno ne viena, su sūnumi ir marčia. Kadangi moteris buvo pagyvenusi, jau nebedirbo, beveik visą laiką namuose būdavo viena. Bet jai tai pabodo ir ji paprašė sūnaus su žmona nuvežti ją į gyvūnų prieglaudą, kad galėtų pasiimti murklį.

Ten jai patiko juodai baltas katinėlis, vardu Pudingas. Jis buvo jau ne kačiukas, o suaugęs katinas.

Katinėlis labai greitai susidraugavo su savo naująja šeimininke ir visą laiką buvo šalia jos, nepastebėdamas kitų šeimos narių. Ir jau po kelių dienų būtent Pudingas išgelbėjo Eli.

Moteris nusprendė nusiprausti vonioje, tačiau durų pilnai neuždarė, kadangi katinas nepalikdavo jos vienos ir visą laiką stengėsi būti šalia. Lyg tyčia besiprausdama moteris pasijuto blogai, juk ji sirgo cukriniu diabetu, kuris kartais sukeldavo sunkius priepuolius.

Palaipsniui ji ėmė netekti sąmonės, jau būdama vandenyje. Katinas, nepaisydamas savo nemeilės vandeniui, įšoko į vonią ir ėmė letena stumti moters veidą, kas ir privertė ją atsipeikėti.

Iškart po to, kai pagyvenusi moteris atsipeikėjo, Pudingas nubėgo prie Eli sūnaus kambario. Kambarys buvo uždarytas, tačiau uodeguočio tai nesustabdė jis pradėjo ant jų šokinėti ir draskyti iš visų jėgų.

Vyriškis ir jo žmona jau buvo namuose ir suprato, kad nutiko kažkas blogo. Jie nubėgo į vonią ir pamatė Eli, kuri, nors ir buvo sąmoninga, atrodė labai prastai.

Jie iškart iškvietė greitąją, kuri išvežė Eli į ligoninę. Ten gydytojai stabilizavo moters būklę. Medikai pasakė, kad katino dėka viskas baigėsi gerai. Jei ne jis, viskas greičiausiai būtų pasibaigę blogiau, juk tokiu atveju svarbi skubi medicinos pagalba. Taigi, Pudingas išgelbėjo savo šeimininkę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page