Gyvūnai

Vokiečių aviganio šuniukui įgimtas karlikizmas, bet jis vis tiek numylėtinis!

Vokiečių aviganių veislės šunelis vardu Mikigusas atėjo į pasaulį toks pat, kaip ir jo broliukai bei sesutės. Tačiau praėjus pusantro mėnesio nuo gimimo jo šeimininkai pastebėjo vieną ypatybę. Mažylio kojytės neaugo.

Žmonės nunešė šuniuką pas veterinarą.

Po tyrimo gydytojas nustatė neguodžiančią diagnozę: Mikigusui achondroplazija. Tai gana retas susirgimas, dėl kurio sutrinka kaulų augimas.

6 mėnesių amžiuje šuniukas beveik nustojo vaikščioti. Tačiau šeimininkai nepaliko mažylio. Jie apsupo jį meile ir rūpesčiu.

Iš pradžių jį nešiojo ant rankų, o vėliau Mikiguso pasivaikščiojimams šeima užsakė specialų vežimėlį. Šunelio tėvai Spartakas ir Temperensė irgi visada šalia jo. Jie stengiasi jį pralinksminti.

Mažyliui dažnai skauda kojytes. Kad palengvintų skausmą, šeimininkai deda ledo kubelius. Tiesa, mažylis juos priima kaip žaisliukus.

Nepaisant savo ligos, Mikigusas auga labai smalsus ir geraširdis. Šunelis pastoviai bando vėl išmokti vaikščioti. Jis labai užsispyręs ir net kritimai jo nesustabdo. Šunelis nelaiko savo ligoniu.

Labiausiai Mikigusas susidraugavo su savo šeimininkų dukra. Mergaitė sako, kad mažasis aviganis – jos geriausias draugas, su kuriuo ji dievina žaisti.

„Šunelis didelis šaunuolis, kad nepasiduoda ir gyvena pilnavertį gyvenimą“ – pripažįsta jo draugė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page