Idomybes

Monica Bellucci ėmė ir paseno, neklaususi niekieno leidimo

Monica Bellucci ėmė ir paseno, neklaususi niekieno leidimo, kuo sukėlė didžiulį aistringų kovotojų su senatve pasipiktinimą. Jei tiksliau – kovotojų moterų, todėl kad kovoja daugiausia moterys.

Kaip gi ji drįsta aiškiai parodyti savo raukšles, kai mes dieną naktį, nenuleisdamos nė vienos kūno dalies, su jomis kovojame! Taip gi negalima! Reikalaujame skubiai atjauninti ir nustoti įžeidinėti tikinčiųjų amžina jaunyste jausmus!

Aš, žinoma, suprantu tuos žmones. Pačiu savo egzistavimo faktu Monica perbraukia visą šių damučių gyvenimo prasmę, mirtina kova kovojančių su kiekvieną sekundę ateinančiais senėjimo požymiais. Jos kaunasi – ji tiesiog gyvena.

Štai ėmė neseniai ir išnešė ant podiumo savo nuostabų kūną su visomis raukšlėmis ir raukšlelėmis, prienosio raukšlėmis ir žąsų kojelėmis, nereikalingais kilogramais ir paburkimais po akimis, su viskuo, ką davė gamta, nesidrovėdama ir visiškai nesidomėdama nesibaigiančios jaunystės adeptų nuomone. Ir tai puiku! Todėl, kad kažkas turi papasakoti pasauliui, kad senti – visiškai ne gėda!

Ir kas, jei ne spinduliuojanti Monica, gali pademonstruoti, kad senti galima gražiai ir oriai, nešvaistant brangių gyvenimo metų beprasmei kovai su gamta…

Related Articles

You cannot copy content of this page