Idomybes

Kartu su mama jie įsėdo į autobusą. Greitai ji išlipo kažkokioje stotelėje pasakiusi, kad greitai grįš, jie tylėdami laukė savo mamos…

Dvyniai Vladislavas ir Viačeslavas miglotai pamena tą dieną, tada jie buvo visai maži. Kartu su mama jie įsėdo į autobusą.

Greitai ji išlipo kažkokioje stotelėje pasakiusi, kad greitai grįš, jie tylėdami laukė savo mamos. Po to  galvą ateina tik vienas prisiminimas – vaikų namai.

Kartą jiems nusišypsojo laimė – juos norėjo įsūnyti viena puiki pora. Berniukai buvo neapsakomai laimingi. Sutuoktiniai taip pat turėjo 3 vaikus: sūnus ir dukra buvo jau suaugę, o jaunesnysis sūnus buvo moksleivis.

Berniukai nieko nemokėjo daryti. Jie nebuvo lavinami, auklėjami ir nežinojo kaip elgtis. Tačiau šiuo metu jie mokosi puikiai, sportuoja ir svajoja tapti lakūnais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page