Idomybes

Mergina fotografavo tėvus visą laiką, kai jie ją lydėjo

Laikas lekia labai greitai ir nepastebimai. Dar vakar mūsų tėvai buvo jauni ir pilni jėgų. Šiandien jų veidai pasidengė raukšlėmis, o plaukus nudažė žiluma. Visiems mums anksčiau ar vėliau teks amžiams atsisveikinti su jais. Jie išeis, tačiau visada liks su mumis prisiminimuose ir fotografijose.

Amerikietė Diana Daikman beveik 20 metų bėgyje darė neįprastas savo tėvų fotografijas. Ji fotografuodavo juos atsisveikinimo momentu. Kaskart, kai moteris ruošdavosi namo po viešnagės pas mamą ir tėtį, tėvai išeidavo į terasą atsisveikinti su ja.

Dieną ar naktį, per karščius ar sniegą jie stebėdavo Dianos mašiną tol, kol ji neišnykdavo už artimiausio posūkio.

Daikman matydavo juos veidrodėlyje. Tokius artimus ir mylimus. Ji pastebėjo ir tai, kad sulig kiekvienu jos apsilankymu mama ir tėtis tampa vis senesni ir senesni.

Ji suprato, kad šie jausmingi atsisveikinimai gali baigtis bet kada. Paskutinį kartą abu tėvus fotografė įamžino 2009 m. Vos po poros mėnesių tėčio nebeliko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page