Idomybes

Tėvai vaikui išrinko puikią dovaną gimtadieniui. Nesuprantu, kodėl ją pirkti turi svečiai

Ryte per vieną programėlę man atėjo pranešimas, kad mane nori pridėti į bendrą pokalbį, kurio
pavadinimas „Amelijai 5 metai“.

Iš pradžių nieko nesupratau, tačiau iškart atėjo pranešimas:

„Gruodžio 20 Amelijai sukanka 5 metai. Norime pakviesti visus mūsų dukters draugus į šventę. Laikas ir adresas, kur vyks renginys“.

Tada man pasidarė aišku, kad tai tėvai vienos iš mergaičių, su kuriomis mano dukra eina į vaikų darželį. Puiku.

Iškart pradėjo eiti žinutės: „mes būtinai būsime“, „mes ateisim“. Aš irgi parašiau, kad mes ateisim. Tačiau po 5 minučių mano nuotaika kardinaliai pasikeitė, kadangi nuo mergaitės tėvų atėjo dar vienas pranešimas:

„Kad neapsunkintume jūsų renkant dovaną, mes norime jubiliatei padovanoti vieną bendrą dovaną.

Amelija svajoja apie medinę virtuvėlę. Padėkime jai išpildyti svajonę! Kiekvienas turi pervesti po 50 eurų.“

Nieko sau! Turi pervesti? 50 eurų? Tai tikrai penkiametės gimtadienis ar mano mamos jubiliejus? (juokauju, žinoma). Tačiau! To ne per daug? Jei vaikas turi svajonę, tai tegu ją išpildo tėvai, o ne svečiai.

Ar aš neteisi?

Toliau susirašinėjime kažkuris iš Amelijos tėvų patalpino virtuvėlės nuorodą. Po to aš supratau, kodėl ji apie ją svajoja. Tokią virtuvėlę aš kažkada mačiau gyvai. Aš turiu vienus pažįstamus ir tokią virtuvėlę turi jų dukra.

Taip, ji labai graži ir labai brangi. Padaryta iš kokybiškų medžiagų ir atrodo kaip tikra. Ją galima pavadinti miniatiūrine virtuvės, apie kurią svajoja visos šeimininkės, kopija.

Mano dukra buvo susižavėjusi šia virtuvėle ir nenorėjo išeiti, kai mes buvome svečiuose.

Tiesą sakant, aš saviškei irgi nupirkčiau tokią, tačiau finansinės galimybės dabar neleidžia lepinti vaiko tokiomis brangiomis dovanomis.

Tačiau grįžtu prie Amelijos gimimo dienos šventimo. Ką daryti? Argi galima įvardinti konkrečią dovanos sumą, juolab nemažą? Ir ką daryti, jei aš nesiruošiu leisti tiek pinigų nepažįstamam vaikui? Išvis neiti į šventę?

Mergaitės mamos aš nepažįstu, todėl jai pasakyti nieko negaliu. Ši situacija mane suglumino.

O kaip jūs manote? Gal ką nors patarsite?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page